Antroji Birštono „Milastos“ pergalė „Perkūno“ taurės turnyre

Rugsėjo 16 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė antrąsias „Perkūno“ taurės turnyro rungtynes su SK „Minbra“ komanda.
Lauryno Miknevičiaus vedami Aurimo Liuizos auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje įgijo 10 taškų persvarą (31:21). Antrajame žaidimas išsilygino (16:18) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (47:39). Trečiajame kėlinyje kurorto komanda padidino savo pranašumą iki 15 taškų (69:54), o rungtynes laimėjo 13 taškų persvara (90:77).

Laurynas Miknevičius pelnė 24 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. „Milastos“ centrai pridėjo 21 tašką (Ignas Bilinskas – 10, Matas Kabašinskas – 11).
Ovidijaus Varanausko sąskaitoje 15 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. 10 taškų į varžovų krepšį įmetė Vakaris Diškevičius.