FK „Nemunas B“ lengvai susitvarkė su FK „Nadruvis“

Rugsėjo 15 d. Prienų FK „Nemunas“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos namų rungtynes su FK „Nadruvis“. Tomo Jonykos auklėtiniai nuo pirmųjų rungtynių minučių perėmė žaidimo iniciatyvą ir jau 7 minutę Reinas Batutis pelnė įvartį (1:0). Prieniškiai tęsė varžovų spaudimą ir kėlinio viduryje į varžovų vartus krito dar vienas įvartis (2:0, Joris Ribikauskas).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pabandė perimti iniciatyvą, bet neilgam. Kaip ir pirmajame kėlinyje, 7 minutę į varžovų vartus krito dar vienas įvartis. Mantas Karčiauskas pelnė trečiąjį (3:0), o po trijų minučių ir ketvirtąjį (4:0) įvarčius.  Tai buvo 99 Manto įvartis atstovaujant Prienų komandą.
Tiesa, Mantas Karčiauskas pelnė dar vieną įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas.
Tai buvo trečioji FK „Nemunas B“ pergalė KAFF III lygos čempionate po 6 sužaistų rungtynių.