Prienų KKSC krepšininkai pranoko „Druskininkų“ komandą

Naujajam sezonui pasiruošimą pradėjusi Prienų KKSC komanda rugsėjo 13 d. sužaidė draugiškas rungtynes su „Druskininkų“ krepšininkais, kurie praeitame sezone iškovojo teisę žaisti RKL „A“ divizione.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio susikrovė 9 taškų persvarą (10:19). Antrajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo vytis varžovus ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (32:33).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų krepšininkai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir kėliniui įpusėjus jau turėjo 9 taškų persvarą (46:37). Likus iki trečiojo kėlinio pabaigos apie 2,5 min. komandas jau skyrė 12 taškų (56:44). Bet tada svečiai galingai spurtavo (14:0) ir po trijų kėlinių Prienų KKSC komanda turėjo 2 taškų deficitą (56:58).

Ketvirtajame kėlinyje ilgą laiką nei vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnio pranašumo (60:60, 66:66). Du aikštelės šeimininkų tritaškiai leido prieniškiams įgyti 6 taškų persvarą (74:68). „Druskininkai“ dar kartą parodė charakterį ir sumažino skirtumą iki vieno taško (74:73). Visgi, Prienų komanda geriau sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rungtynes rezultatu 78:73.