Elvino Derevenko šou antrajame kėlinyje atnešė „Pozityvūs“ komandai pirmąją pergalę čempionate

IMGP9920

Gegužės 1 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos namų rungtynes su „Kėdainių“ komanda ir iškovojo užtikrintą pergalę (6:1).

Tiesa, po pirmojo kėlinio Veiverių komanda pirmavo minimaliu skirtumu (1:0). Gražų įvartį pelnė Paulius Sirotavičius. Užtat antrajam kėliniui įpusėjus įvarčiai pasipylė vienas po kito. O šou sukūrė Elvinas Derevenko, kuris per 6 minutes pelnė net 4 įvarčius ir „Pozityvūs“ persvara šoktelėjo iki 5 įvarčių (5:0). Dar po kelių minučių antrąjį savo įvartį pelnė Paulius Sirotavičius (6:0). Tik rungtynių pabaigoje svečiams pavyko pelnyti paguodos įvartį (6:1).

Šį pergalė turėtų įkvėpti Veiverių komandą, nes iki šiol KAFF III lygos čempionate ir taurės varžybose buvo užfiksuoti pralaimėjimai.