Išvyka į Biržus atnešė dar vieną nusivylimą

Karolis Urba

Sausio 29 d. Prienų „CBet-KKSC“ komanda žaidė RKL čempionato rungtynes su Biržų krepšininkais. Deja, šios rungtynės vėl atnešė nusivylimą, nes prieniškiai eilinį kartą nesusitvarkė su rungtynių pradžios įtampa ir leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą (28:17). Komanda bandė taisyti padėtį ir antrojo kėlinio pradžioje buvo sumažinusi atsilikimą iki 6 taškų (28:22). Bet persilaužimas neįvyko.

Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pralaimėjo kovą po krepšiais (32/41), bet mažiau kartų suklydo. Tiesa, komandos taiklumas žaidžiant jau pradeda virsti bloga patirtimi. Ir, kai vienas lyderių bei metikas pelno tik du taškus, tai komandai nieko gero nežada. Taip, kalbu apie Mantvydą Gečionį. Šiose rungtynėse taiklumas pavesdavo ir kitus krepšininkus. Komandai daugiausiai taškų pelnė Arnas Tilindė (23), 18 taškų pridėjo Mantvydas Mankauskas, 14 – Darius Kuzmickas, 12 – Gediminas Maceina.

IMGP7795

„Biržai“ – „CBet-KKSC“ 94:81 (28:17, 22:19, 23:21, 21:24)

Jau rungtynių pradžioje Prienų komanda leido varžovams įgyti 7 taškų persvarą (11:4). Pauliaus Ivanausko auklėtiniai šaudė pro šalį, o sustabdyti varžovus buvo nepajėgūs. Deja, vienkartiniai sėkmingi atvejai puolime nepakeitė situacijos ir aikštelės šeimininkai didino savo pranašumą (26:15), o po pirmojo kėlinio „CBet-KKSC“ krepšininkai turėjo 11 taškų deficitą (28;17). Prieniškius nuo dar didesnės katastrofos šiek tiek gelbėjo Arnas Tilindė (8 taškai)  ir Gediminas Maceina (6).

Antrojo kėlinio pradžioje Ernesto Mankausko pelnyti iš eilės penki taškai įžiebė viltį, jog komanda grįžta į žaidimą (28:22). Deja, kitas keturias minutes prieniškių puolimo veiksmuose buvo sausra, o aikštelės šeimininkai pasinaudojo šia padėtimi ir padidino persvarą iki 16 taškų (38:22). Dar po kelių atakų komandas jau skyrė 20 taškų (47:27). Ernestas Mankauskas pataikė tritaškį (47:30). Raimundas Gerbutavičius baudos metimais sumažino atsilikimą iki 15 taškų (47:32). Keturi iš eilės Arno Tilindės pelnyti taškai dar šiek tiek sumažino skirtumą (49:36).

Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai padidino savo persvarą iki 14 taškų (50:36).

Trečiajame kėlinyje Prienų komandai vėl nepavyko perlaužti rungtynių eigos. Nors keletą kartų skirtumą pavykdavo sumažinti (59:47, 62:51), bet varžovai visada sugebėdavo atkurti saugų pranašumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (73:57).

Ir ketvirtajame kėlinyje situacija išliko stabili ir tai nieko gero „CBet-KKSC“ komandai nežadėjo. Vėl buvo keisti „kalneliai“. Prieniškiai mažindavo atsilikimą (77:62, 86:73), o Biržų komanda pabėgdavo (83:64, 92:75). Rungtynės pasibaigė rezultatu 94:81.