Prienų gyventojos budrumo dėka buvo užkirstas kelias galimoms vagystėms

DSC_0034

kvitrina.com

Balandžio 14 d. po Prienų centre esančius daugiabučius vaikščiojančios dvi romų tautybės moterys iš Karmėlavos po pokalbio su policijos patrulių ekipažu sėdo į automobilį ir paliko Prienus.

O viskas prasidėjo nuo pilietiškai pasielgusios Prienų gyventojos, kuri pastebėjo, jog po daugiabučio namo laiptinę vaikšto dvi moterys ir atsargiai tikrina, ar užrakintos durys. Stebėdama jų veiksmus, gyventoja paskambino Pagalbos telefonu 112, paprašė sujungti su Prienuose budinčiu ekipažu ir papasakojo apie įtartinas moterys.

Prienų PK viršininkas Dainius Janavičius padėkojo gyventojai už pilietiškumą ir pasakė, jog atvykę prie nurodyto namo patruliai vienoje laiptinėje pamatė dvi romų tautybės moterys, kurios teigusios, kad ieško giminaičių. Jos buvo patikrintos, jokių įtartinų daiktų nebuvo rasta. Komisariato viršininkas įsitikinęs, jog budri gyventoja užkirto kelią galimoms vagystėms.

Prienų PK perspėja, jog ir būnant bute įėjimo duris būtina rakinti.

 

Taip pat skaitykite