FK „Birštonas“ futbolininkai pergalingai pradėjo AAFF pirmenybes

FK „Birštonas“ futbolininkai gegužės 6 d. žaidė pirmąsias AAFF pirmenybių rungtynes išvykoje su FK „Druskininkai“ komanda. Birštoniškių debiutas buvo sėkmingas. Kęsto Joneliūno auklėtiniai įveikė varžovus rezultatu 2:1.
Pirmame kėlinyje Birštono komanda turėjo ryškų pranašumą, bet įvartį pelnė po 11 m. baudinio, kuri uždirbo Vytas Bajoras, o realizavo Virmantas Šabasevičius (0:1). Antrame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Aikštės šeimininkai kėlinio viduryje rezultatą išlygino (1:1). Birštono futbolininkai išplėšė pergalę likus iki rungtynių pabaigos 2 min. Šį kartą įvartį įmušė Vytas Bajoras (2:1).
BK „Birštonas“ treneris kKęstas Joneliūnas teigė, jog pirmame kėlinyje nebuvo išnaudotos kokios penkios šimtaprocentinės progos. Ypač, anot trenerio, nesisekė Žilvinui Bajorui.
Bet bendrai, pasak trenerio, komanda sužaidė gerai ir pelnytai iškovojo pergalę.