7 unikalios Tėvo dienos dovanų idėjos

2

Tėvo diena jau visai netoli. Metas pagalvoti, kaip pagerbti svarbiausius gyvenimo vyrus. Nors tradicinis kaklaraištis ar kavos puodelis yra neblogos dovanos, kodėl šiais metais nenustebinus tėčio kažkuo unikaliu?

Juvelyriniai dirbiniai

Juvelyriniai dirbiniai įkūnija jausmus. Apsvarstykite pagal užsakymą pagamintą žiedą su išgraviruotais tėvo inicialais arba svarbia šeimos emblema. Šis laikui nepavaldus dirbinys bus apčiuopiamas priminimas apie jo, kaip šeimos palikimo saugotojo, vaidmenį, kurį reikia branginti ir perduoti iš kartos į kartą. Šiuolaikišką skonį turintiems tėvams patiks minimalistinė grandinėlė ar apyrankė. Kita visuomet gera idėja yra kaklaraiščio segtukai arba rankogalių sąsagos. Šiuos juvelyrinius dirbinius rasite, paspaudę ant nuotraukos.

Kiti aksesuarai

Be juvelyrinių dirbinių, yra įvairių aksesuarų, galinčių patobulinti tėvo stilių. Nupirkite įmantrią odinę piniginę arba raktų pakabuką, pagamintą su dėmesiu detalėms, suteikiantį ir praktiškumo, ir išskirtinumo. Prabangūs plunksnakočiai taip pat yra išskirtinė dovana. Ieškokite garsių prekių ženklų, kad rastumėte eleganciją spinduliuojantį rašiklį.  Jei tėtis išmano technologijas, ieškokite naujoviškų, jo pomėgius atitinkančių prietaisų. Pavyzdžiui, išmaniųjų namų įrenginių ar belaidžių ausinių, užtikrinančių ryšį ir pramogas. Laikrodžiai taip pat yra elegantiška dovana – tyrinėkite išmaniųjų laikrodžių pasaulį arba rinkitės klasikinio dizaino, kad rastumėte tėčio stilių atitinkantį gaminį.

Kulinariniai nuotykiai

Gerą maistą ir gėrimus vertinantiems tėvams patiks kulinarinės dovanos. Prenumeratos dėžutės, kuriose pristatomi gurmaniški užkandžiai ar maisto gaminimo ingredientai, yra kasmėnesinė staigmena, leidžianti tėčiui pažinti naujus skonius ir pasimėgauti kulinariniais malonumais.  Arba suorganizuokite ypatingą vakarienę garsiame restorane ar nustebinkite tėtį maisto gaminimo pamoka pas profesionalų šefą. Tokia patirtis sukuria neišdildomus prisiminimus ir leidžia tėčiui atsiduoti aistrai gastronomijai.

1

Adrenalino pliūpsnis

Jei tėvas yra adrenalino mėgėjas ir mėgsta ieškoti jaudinančių įspūdžių, suorganizuokite jam nuotykių kupiną išvyką. Nesvarbu, ar tai būtų šuolis parašiutu, ar su guma, lenktyninių automobilių vairavimas, ar net skrydis oro balionu – yra daugybė jaudinančių galimybių. Ši dovana suteiks nepamirštamą patirtį ir prisiminimus, išliksiančius visam gyvenimui.

Asmeniniai suvenyrai

Asmeniniai suvenyrai – tai nuoširdus būdas pagerbti tėvo gyvenimą ir pasiekimus. Sukurkite nuotraukų albumą, kuriame būtų užfiksuotos brangios šeimos akimirkos, kartu su ranka rašytais laiškeliais. Graviruoti nuotraukų rėmeliai arba pagal užsakymą pagaminti meno kūriniai su reikšmingomis citatomis ar šeimos vardais taip pat yra jautrus priminimas apie tėvo vaidmenį Jūsų gyvenime. Tokios asmeninės dovanos rodo rūpestingumą ir apčiuopiamai atspindi jųdviejų bendrą ryšį.

Sveikatingumas

Tėvo diena – proga pirmenybę teikti tėčio gerovei ir paskatinti jį pasimėgauti pelnytu atsipalaidavimu. Apsvarstykite dovanas, skatinančias gerą savijautą. SPA diena ar masažo seansas taps palaimingu pabėgimu nuo kasdienio streso ir suteiks tėčiui galimybę atsipalaiduoti bei pasikrauti jėgų. Ieškokite SPA centrų, siūlančių specializuotas procedūras, pritaikytas vyrų poreikiams. Taip pat galite įsigyti dovanų kuponą, kad tėvas pasirinktų jam tinkamiausią datą ir laiką.

Pomėgių skatinimas

Jei tėvas mėgsta veiklą lauke arba yra susidomėjęs tam tikra sporto šaka ar hobiu, investuokite į jo pomėgius atitinkančią įrangą. Nesvarbu, ar tai būtų naujas golfo lazdų rinkinys, dviratis, ar stovyklavimo įranga, šios dovanos paskatins jį leisti laiką lauke, užsiimti fizine veikla ir puoselėti hobius. Šią Tėvo dieną atsiplėškite nuo įprastų dalykų ir nustebinkite tėtį įsimintina dovana. Nesvarbu, ar tai būtų papuošalas, stilingas aksesuaras, kulinarinis nuotykis, adrenalino kupina išvyka, ar asmeniškas suvenyras – yra daugybė būdų parodyti tėčiui, kiek daug jis Jums reiškia!

 

Taip pat skaitykite