14 Tarybos narių panoro mero pavaduotojos galvos

Gegužės 15 d. 14 Prienų rajono savivaldybės Tarybos narių užregistravo sprendimo projektą, kuriame pareiškiamas nepasitikėjimas mero pavaduotojai Loretai Jakinevičienei.

Pagal portalo kvitrina.com informaciją, po interpeliacija L. Jakinevičienei pasirašė penki socialdemokratai, penki opozicinės frakcijos nariai ir „Keturių“ frakcija.

Pasak Tarybos nario Alvydo Vaicekausko, mero pavaduotoja trikdo kuruojamų administracijos skyrių darbą, pilna arogancijos ir nenoro bendrauti.

Mero pavaduotojos galimas nuvertimas aiškiai parodo, jog pastaruoju metu padažnėję nesutarimai valdančiojoje koalicijoje privedė prie jos žlugimo.

Tiesa, pasakyti, jog būtent 14 interpeliaciją mero pavaduotojai pasirašiusių Tarybos narių ir sudarys naują valdančiąją koaliciją, dar per anksti. Nors dėlionių gali būti įvairių.

Liberalcentristas Algirdas Kederys ir socialdemokratas Algimantas Šidlauskas, kurie buvo vieni tų, kurie subūrė dabartinę koaliciją, tvirtino, jog apie interpeliaciją vicemerei nėra girdėję, todėl komentuoti situaciją būtų nekorektiška.

Taip pat skaitykite

57 komentarai

  1. pensininkas

    Prienai, smetonos laikais buvo mažesni už Balbieriškį, bet po karo pasisekė, nes tapo rajono centru, bet su valdžiom nelabai, nes sovietiniais laikais partiniai, tarybų ir ūkiniai vadovai buvo nelabai kopetentingi ir prie tinginio, o jau pasipūtę, net dabartinius ministerius lenkė. Taigi išvada- toks palikimas.

  2. Visiems komentarų autoriams

    Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25 straipsnyje įtvirtinta asmens teisė laisvai reikšti savo mintis ir įsitikinimus, tačiau ši teisė nėra absoliuti. Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu. Konstitucijos 25 straipsnio 4 dalies nuostata, kad laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, ŠMEIŽTU bei DEZINFORMACIJA, reiškia, jog draudimas skleisti minėto turinio informaciją yra absoliutus.
    Kaip ir dauguma Žmogaus teisių ir pagrindinių teisių apsaugos konvencijoje įtvirtintų garantijų, saviraiškos laisvė nėra absoliuti, ja besinaudojantys asmenys (tiek žurnalistai, tiek kiti asmenys) privalo elgtis sąžiningai ,,informacijos adresato“ atžvilgiu, siekti pateikti tikslią ir patikimą informaciją, laikytis etikos normų.
    Visuomenės informavimo įstatymo 19 straipsnio 2 dalyje yra nustatytas draudimas platinti dezinformaciją ir informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą. Taip pat Lietuvos Respublikos įstatymai nustato atsakomybę už garbės ir orumo įžeidimą asmenims, skleidžiantiems tikrovės neatitinkančius faktus. Pažymėtina, kad asmens garbė ir orumas, reputacija gali būti pažeisti tiek paskleidus tikrovės neatitinkančius duomenis (žinias), tiek subjektyviais saviraiškos būdais (išsakant NUOMONĘ, KOMENTARĄ ar vertinimą, sukuriant ir pateikiant kūrybos aktus ar kt.), kai jie yra nesąžiningi, NETURI OBJEKTYVAUS faktinio pagrindo. Norėčiau, jog komentarus rašantys asmenys nemanytų, jog jiems negalioja Lietuvos Respublikos įstatymai. Ne vienas iš šioje interneto svetainėje paskelbtų komentarų atitinka ką tik mano paskelbtus ne tik įstatymų, bet ir teismų praktikoje formuluojamus imperatyvus.
    Labai įdomu bus stebėti, ar čia anonimiškai pasireiškę bei tokią informaciją publikuojantys asmenys sugebės taip pat drąsiai ir atsakyti už savo veiksmus.

  3. Apie korupciją

    ,,Kaip padaryti, kad protingi, išmanantys politikai būtų valdžioje? Čia Lietuva turi nemažą bėdą, kurią, manau, pati susikūrė, nes kažkada lietuviai pradėjo mąstyti, kad valdžioje visi vagys ir galiausiai taip ir atsitiko“