„Vileišio taurės“ varžybose – Manto Jakučionio sėkmė

Balandžio 21-22 d. Šiaulių rajone vykusiose „Vileišio taurės“ varžybose dalyvavo 11 Prienų KKSC ir 16 OSK „Šilas“ orientacininkų. Po pirmos dienos geriausiai sekėsi Akvilei Bartkevičiūtei (2), Rokui Lipnickui (2), Kęstučiui Nenartavičiui (3) ir Algirdui Bartkevičiui (3). Tačiau po antrosios dienos startų situacija kardinaliai pasikeitė.

Prienų KKSC orientacininkas Mantas Jakučionis, nors ir pirmąją (4) ir antrąją (5) dieną nebuvo net prizininku, bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą. Taip pat antrąją vietą bendroje įskaitoje užėmė OSK „Šilas“ atstovė Deimantė Motiejūnaitė (6;5), trečiąją – Akvilė Bartkevičiūtė (2;10). Prizininku tapo ir A. Bartkevičius, kuris antrąją dieną buvo tik 13-tas, bet pirmos dienos rezultatas (3) leido užsitikrinti trečiąją vietoje ir bendroje įskaitoje.

Justina Lipeikytė (M 18) užėmė 4-tą vietą, Karolina Lipeikytė (M 18) – penktąją, Rokas Lipnickas – šeštąją (2;17).

K. Nenartavičius po pirmos dienos būdamas trečias antrąją dieną parodė tik 9-tą rezultatą ir prarado dvi pozicijas (5).

Prienų KKSC atstovas Arnas Deltuva V 18 grupėje pirmą dieną buvo tik devintas, antrąją užėmė 6-tą vietą ir bendroje įskaitoje liko devintas.

Rytis Dalinavičius (V 20) antrąją dieną pagerino rezultatą dviem pozicijom ir bendroje įskaitoje tapo šeštas, penktą vietą užėmė Andrius Valatka (V 35).