„Rūdupiui“ iki pergalės prieš „Žalgirį“ trūko tik vieno taiklaus metimo

Rungtynės prasidėjo „Žalgirio“ dominavimu. Prienų komanda iškart perleido iniciatyvą aikštelės šeimininkams, kurie smaginosi, o ne žaidė. Kaip vėliau paaiškėjo, aikštelės šeimininkai vos neprisižaidė.
„Žalgiris“ pirmavo 10:3,27:12. Bet „Rūdupio“ krepšininkai žingsnis po žingsnio pradėjo mažinti atsilikimą. Po pirmo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 10 taškais (28:18), antrame situacija pradėjo keistis „Rūdupio“ naudai. Po Simo Buterlevičiaus dvitaškio Prienų komanda sumažino atsilikimą iki 8 taškų (42:34). Dar po kelių minučių komandas teskyrė 4 taškai (42:38). „Rūdupis“ laimėjo antrą kėlinį rezultatu 22:16 ir po dviejų kėlinių turėjo 4 taškų deficitą (44:40).
Trečiame kėlinyje įvykiai aikštelėje pakrypo labai įdomia linkme. „Rūdupio“ krepšininkai ne tik neleido atitrūkti tituluotiems varžovams, bet ir laimėjo kėlinį 21:14. Po trijų kėlinių Prienų komanda pirmavo 3 taškais (58:61).
Ketvirto kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai įgijo 9 taškų pranašumą (76:67). Ir jei kai kam atrodė, kad „Žalgiris“ ramiai užbaigs savo pergalingą žygį, tai „Rūdupio“ krepšininkai galvojo kitaip. Likus iki kėlinio pabaigos 31 sek., Gediminas Orelik sumažino skirtumą iki 2 taškų (76:74). „Žalgiris“ paėmė minutės pertraukėlę, bet po jos jo ataka nebuvo sėkminga. „Rūdupio“ komanda suskubo paimti minutės pertraukėlę. Surengta paskutinė ataka Prienų komandai nepavyko, ir „Žalgiris“ įrašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę.
Prienų „Rūdupio“ vyr. treneris Virginijus Šeškus naujienų portalui kvitrina.com po rungtynių pasakė, jog rungtynių scenarijus buvo grindžiamas abiejų komandų nusiteikimu. „Žalgirio“ krepšininkai buvo įsitikinę, jog laimės rungtynes be jokio vargo – tai lyg patvirtino ir pirmas kėlinys. „Rūdupio“ gi komanda buvo nusiteikusi žaisti kaip įprasta ir siekti pergalės. Pasak V. Šeškaus, ji eilinį kartą parodė charakterį ir privertė pasinervinti net ir Kauno numylėtinius.
Ar galėjo „Rūdupis“ nugalėti „Žalgirį“? Pasak komandos stratego, paskutinės „Žalgirio“ atakos metu buvo nutarta koncentruotis į S. Weemsą, kuriam bus patikėtas paskutinis metimas. Pastarasis ėmėsi iniciatyvos, bet buvo netaiklus. Paskutinė „Rūdupio“ ataka ženkliai nepavyko, bet „viskas buvo gerai“.