„Rūdupis-KKSC“ nesugebėjo pasipriešinti Trakų krepšininkams

Sausio 7 d. Prienų KKSC mini arenoje „Rūdupio-KKSC“ komanda žaidė RKL rungtynes su Trakų „Tony Resort-Altitudė“ krepšininkais. Deja, prieniškiai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams, kurie dominavo aikštelėje iki rungtynių pabaigos. „Tony Resort-Altitudės“ krepšininkai buvo greitesni, taiklesni ir žymiai geriau gynėsi.
Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 12 taškų skirtumu (16:28). Po trijų jų pranašumas padidėjo iki 22 taškų (29:51). Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – varžovai dominavo ir pelnytai laimėjo rungtynes rezultatu 72:43.
„Rūdupio-KKSC“ komandai po 9 taškus pelnė M. Gečionis, K. Aldakauskas ir D. Kuzmickas. Komandos efektyvumas tesiekė 13 balų. Iš 17 mestų tritaškių buvo pataikytas tik vienas (D. Kuzmickas).