„Rūdupis“ jau per žingsnį nuo aukso apdovanojimų

Spalio 16 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos 21 turo rungtynėse svečiuose 3:1 įveikė Vilniaus „Gariūnų“ komandą ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Visi įvarčiai buvo įmušti pirmame kėlinyje. „Rūdupio“ komanda rungtynes pradėjo galingai ir 28-tą minutę pirmavo 3:0. Įvarčius pelnė T. Straleckas (2) ir A. Sanajevas. Aikštelės šeimininkai kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino (1:3).

Po šios pergalės „Rūdupio“ futbolininkai surinko 40 taškų ir turi realius šansus tapti zonos nugalėtojais. Prienų komandą, pergalės atveju, gali pasivyti tik Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Viskas spręsis paskutiniame ture: „Rūdupio“ futbolininkai susitiks su „Granito-2“ komanda, o „Šilas“ – su „Žalgirio-3“ futbolininkais. „Rūdupio“ komandą paskutiniame ture tenkintų ir lygiosios.