„Rūdupis“ nesugebėjo įveikti „Pieno žvaigždžių“ jų arenoje

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai nesugebėjo įveikti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“  komandos jų aikštelėje ir lemiamas ketvirtfinalio rungtynes žais Prienų sporto arenoje.
Rungtynes sėkmingiau pradėję Prienų komandos krepšininkai (0:8), nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos ir pirmas kėlinys pasibaigė taikiai (17:17).
Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo įgiję 6 taškų pranašumą (37:31), tačiau „Rūdupio“ komanda didelių pastangų dėka sumažino atsilikimą iki 2 taškų (39:37).
Visgi po pertraukos „Rūdupio“ krepšininkai nesurado priešnuodžių prieš Pasvalio komandos puolimą ir prieš ketvirtą kėlinį turėjo 15 taškų deficitą (62:47).
Ketvirtame kėlinyje Prienų komanda pabandė taisyti padėtį ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (76:70), bet keletą kartų suklydo ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 72:80.
Serijos rezultatas tapo 1:1.