„Rūdupis“ išplėšė pergalę rungtynėse su „Druskininkais“

Rugpjūčio 8 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai po beveik mėnesio pertraukos sužaidė LFF II lygos Pietų zonos I rato rungtynes su „Druskininkų“ komanda.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė svečiai iš Druskininkų ir pirmavo rezultatu 3:0. Kėlinio pabaigoje „Rūdupis“ gavo teisę į 11 m baudinį, bet Tadas Straleckas nesugebėjo išnaudoti 100 proc. galimybės sušvelninti rezultatą.

Antrame kėlinyje „Rūdupio“ futbolininkai pabudo ir įvartį pelnė jau pirmąją antrojo kėlinio minutę (V. Adomaitis, 46 min.). O toliau įvykiai klostėsi kaip pasakoje. Supykęs ant savęs už neįmuštą 11 m baudinį T. Straleckas į varžovų vartus įmušė 3 įvarčius (59, 65, 85 min.) ir išplėšė „Rūdupiui“ pergalę. Tai buvo penktoji Prienų komandos pergalė šių metų čempionate.