„Rūdupis“ nepaliko vilčių ir „Sakalams“

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai ketvirto LKL čempionato turo rungtynes žaidė išvykoje su Vilniaus „Sakalais“. Abi komandos laimėjo praeito turo rungtynes: Prienų komanda lengvai įveikė „Naglio“ krepšininkus iš Palangos, o „Sakalai“ dramatiškoje kovoje po pratęsimo – Utenos „Juventus“ komandą.

Prieniškiai nuo pirmų rungtynių minučių pasiuntė varžovams žinią, kad atvažiavo iškovoti pergalės. Tiesa, „Sakalai“ nenorėjo būti tik statistais, ir pirmame kėlinyje vyko apylygė kova. Visgi „Rūdupio“ krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo keturiais taškais (19:23).

Antrame kėlinyje „Rūdupio“ žaidimas bangavo, bet antroje jo pusėje komanda sužaidė užtikrintai ir po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (41:50).

Trečiame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai galutinai perėmė iniciatyvą ir po trijų kėlinių jau pirmavo 17 taškais (54:71), o rungtynes laimėjo 22 taškų pranašumu (72:94).

„Rūdupis“ iškovojo ketvirtą pergalę ir išlieka tarp čempionato lyderių.