„Rūdupio“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Juventus“ komandą

Lapkričio 9 d. naujoje Prienų sporto arenoje buvo sužaistos pirmos BBL čempionato Elito diviziono rungtynės tarp „Rūdupio“ ir „Juventus“ komandų. Tai buvo pirmosios Prienų komandos namų rungtynės savo arenoje BBL čempionatuose.

Pirmomis minutėmis vyko apylygė kova, bet, kėliniui įpusėjus, aikštelės šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą (19:12), o pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 30:22.

Antrame kėlinyje Prienų komanda leido varžovams pelnyti tik 9 taškus ir padidino savo pranašumą iki 24 taškų (55:31).

Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino. Trečiojo kėlinio pradžioje „Juventus“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 18 taškų (59:41), bet Prienų komanda neleido varžovams perimti iniciatyvos. Po trijų kėlinių komandas skyrė 23 taškai (73:50).

Ketvirtajame kėlinyje „Rūdupio“ komanda tempo nemažino ir neleido uteniškiams perimti iniciatyvos. Rungtynės laimėtos įtikinamai – 87:64.