„Prienai“ iškovojo trečią pergalę BBL čempionate

Šeštadienį „Prienų“ krepšininkai tęsė turnė po Estiją. Šį kartą prieniškių varžovais buvo „Tallinn Kalev“ komanda. Pirmose BBL čempionato rungtynėse aikštelės šeimininkai dviejų taškų skirtumu (75:77) pralaimėjo Rygos „Barons kvartals“ krepšininkams. „Prienų“ komanda BBL čempionatą pradėjo dviem pergalėm – „Nevėžis“ įveiktas 89:67, o  „Tarvas“ – 88:69.
Į Estiją „Prienų“ komanda išvyko be T. Šležo ir P. Ivanausko. Rungtynėse su „Tarvas“ komanda iš Rakvere „Prienų“ krepšininkai žaidė septyniese ir tik likus 2 min. iki rungtynių pabaigos aikštelėje pasirodė Domantas Šeškus ir Karolis Aldakauskas.
Pasak komandos stratego V. Šeškaus, rungtynės su varžovais iš Talino buvo sudėtingos, nes varžovų komanda tikrai pajėgi, o namuose rungtyniaujanti ekipa – dvigubai stipresnė.
Nuo pat pirmų rungtynių minučių Taline aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį (7:0). „Prienų“ krepšininkai nesurasdavo kelių prie varžovų krepšio. Varžovų gynybinius barjerus pralaužė Žygimantas Janavičius, o po kelių minučių svečiai jau pirmavo 4 taškais (7:11). Po pirmo kėlinio „Prienų“ pranašumas siekė 6 taškus (12:18).
Antro kėlinio pradžioje „Prienai“ „užkūrė“ varžovams tikrą pragarą ir po trijų žaidimo minučių jau pirmavo 18 taškų skirtumu (12:30), o dar po kelių minučių komandas skyrė 20 taškų (16:36). Ir tik tada aikštelės šeimininkai ėmėsi veiksmų. „Prienų“ pranašumas pradėjo tirpti ir po dviejų kėlinių komandas teskyrė 12 taškų (26:38).
Po pertraukos žaidimas vyko bangomis. Trečiame kėlinyje „Prienai“ atitrūko ir komandas vėl skyrė 20 taškų (33:53). Aikštelės šeimininkai spurtavo ir po trijų kėlinių „Prienai“ pirmavo tik 9 taškais (45:64).
Ketvirtame kėlinyje pasikartojo trečio kėlinio scenarijus. Svečiai padidino savo pranašumą iki 18 taškų (60:78), bet rungtynes laimėjo tik 9 taškų skirtumu (73:82).

„Prienų“ komandoje po 16 taškų pelnė Siim Sanders Vene ir Artūras Milaknis, 14 pridėjo Gediminas Orelik, 13 – Žygimantas Janavičius.
Tiesa, šiose rungtynėse komandai trūko Arno Labucko indėlio.