„Jazz-Diremta“ atkrintamąsias varžybas pradėjo pralaimėjimu

Vasario 10 d. Birštono gimnazijos salėje buvo sužaistos pirmosios RKL apkrintamųjų varžybų rungtynės tarp „Jazz-Diremtos“ ir Trakų „TonyResort-Altitudės“ komandų.
Rungtynės buvo įtemptos ir ilgą laiką ne vienai komandai nepavykdavo įgyti ryškaus pranašumo. Pirmas kėlinys pasibaigė taikiai (16:16). Antro kėlinio pirmoje pusėje paritetas buvo išlaikomas. Visgi antroje kėlinio pusėje svečiai sugebėjo surengti keletą sėkmingų atakų ir po dviejų kėlinių įgijo 8 taškų pranašumą (26:34).
Trečio kėlinio pradžioje „Jazz-Diremtos“ krepšininkai buvo pasiusti į nokdauną ir antrą kėlinio minutę Trakų komanda pirmavo net 18 taškų skirtumu (26:44). Birštono komandos sirgalių tarpe nuaidėjo nusivylimas. Bet šiose rungtynėse dar viskas buvo priešaky. Aikštelės šeimininkai didelių pastangų dėka panaikino kėlinio pradžioje atsiradusį deficitą ir po trijų kėlinių turėjo 9 taškų deficitą (47:56).
Ketvirto kėlinio pradžioje Birštono krepšininkai sumažino skirtumą iki 2 taškų (58:60), bet persverti rezultatą nesugebėjo. Trakų komanda vėl pabėgo į priekį (58:68). „Jazz-Diremtos“ komanda dar karta pabandė pakeisti rungtynių eigą ir iš dalies jai tai pavyko – likus iki kėlinio pabaigos 30 sek. komandas skyrė 3 taškai (69:72). Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Trakų komanda ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:73.
Birštono komandoje 17 taškų pelnė Žygimantas Krupskis, 13 – Paulius Petrilevičius, 12 – Azeez Oladimeji (22 efektyvumo balai).