„Ąžuolo“ veteranai stojo į pergalių kelią

Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai KAFF veteranų pirmenybėse pagaliau stojo į pergalių kelią. Rugpjūčio 20 ir 22 dienomis prieniškiai pasiekė pergales rungtynėse su Kaišiadorių ir Elektrėnų komandomis.

Pirmadienį „Ąžuolo“ futbolininkai įveikė Kaišiadorių komandą (2:1). Pirmas kėlinys pasibaigė taikiai (0:0). Antrame kėlinyje buvo pelnyti 3 įvarčiai. Po Ričardo Maceinos įvarčio prieniškiai pirmavo (1:0), bet ne ilgam, nes po kelėtos minučių varžovai rezultatą išlygino (1:1). Visgi kėlinio pabaigoje Linas Gusas įmušė pergalingą įvartį ir „Ąžuolas“ šventė pergalę (2:1).

Trečiadienį Prienų veteranų varžovais buvo Elektrėnų futbolininkai. Šiose rungtynėse „Ąžuolo“ komanda nuo pirmų minučių perėmė iniciatyvą ir jau pirmame kėlinyje 3 kartus nuginklavo varžovų vartininką. Įvarčius pelnė R. Maceina, Ž.Blekaitis ir L.Gusas. Antrame kėlinyje varžovai sušvelnino skirtumą (3:1), bet L.Gusas įmušė antrą savo įvartį šiose rungtynėse ir ‚Ąžuolo“ komanda nugalėjo elektrėniškius rezultatu 4:1.

Taip pat skaitykite