„Teistvarkių“ rėmėjus domina tik jų tiesa

Naujienų portalas kvitrina.com yra paskelbęs apklausą „Jei rinkimai į Seimą vyktų šiandien, kas būtų Jūsų favoritas?“ Balsavimas vyksta pakankamai aktyviai. Praeito ketvirtadienio rytą savo balsus atidavė 418 portalo lankytojų.

Tiesa, į redakciją paskambinęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ šalininkas (jis save tokiu įvardino) apkaltino apklausos organizatorius, jog jie blokuoja būtent „teistvarkių“ balsus, neleisdami jiems balsuoti už gerbiamą Vytautą Kamblevičių, ir pagrasino, kad į „Gyvenimo“ ir „Naujojo Gėlupio“ laikraščius parašys apie negarbingąjį portalo kvitrina.com elgesį.

Mielieji portalo lankytojai, kvitrina.com tikrai neblokuoja balsavimo, bet tam, kad atskiri individai nepiktnaudžiautų, yra įvesti apribojimai, balsuojant iš to paties kompiuterio arba kompiuterių tinklo (vienodas IP adresas). Liaudiškai tariant, jei Jūs balsavote iš savo kompiuterio, tai daugiau balsuoti neturėsite galimybės. O jei Jūs balsavote iš darbovietės kompiuterio, kuris yra sujungtas į tinklą su kitais, tai dar kartą balsuoti iš šio arba kito kompiuterio taip pat negalėsite.

Labai gaila, kad „teistvarkių“ rėmėjai nori girdėti tik savo tiesą. Pabandžius skambinusiam šios partijos šalininkui paaiškinti balsavimo sąlygas, to padaryti nepavyko – redakcija buvo apkaltinta negarbingu elgesiu.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. mimi

    Matyt, teistvarkių šalininkas retai balsuoja internetu, jei išvis tai daro. Šitoks balsavimo principas galioja visuose portaluose. Taigi, diedukas gali nusiraminti:)