„Rūdupis“ kovojo, bet turėjo pripažinti „Šiaulių“ pranašumą

Lapkričio 6 d. Šiauliuose LKL čempionato rungtynes žaidė „Šiaulių“ ir „Rūdupio“ komandos. Abi ekipos iki šiol buvo laimėję visas žaistas rungtynes.
Pirmame kėlinyje ilgą laiką žaidimas vyko taškas į tašką (7:7, 16:16,21:21). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir po pirmo ketvirčio „Rūdupio“ krepšininkai atsilikinėjo penkiais taškais ( 23:28).
Antro kėlinio pirmoje pusėje  Prienų komandai žaidimas visiškai nesiklijavo ir „Šiauliai“ įgijo 15 taškų pranašumą (47:32). Rūdupiečiai nenuleido rankų ir iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą dešimties taškais (46:51).
Trečiame kėlinyje „Rūdupio“ krepšininkai po didelių pastangų rezultatą išlygino (67:67), bet persverti rungtynių eigą savo naudai Prienų komandai nepavyko. Po trijų kėlinių rūdupiečiai atsilikinėjo 3 taškais (68:71), o rungtynes pralaimėjo 12 taškų skirtumu ( 86:98).
„Rūdupio“ treneris Mindaugas Arlauskas po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog pagrindine pralaimėjimo priežastimi tapo žaidėjų nuovargis, bet vyrai kovojo ir jokių pretenzijų jiems negali būti.
Rungtynių pabaigoje čiurnos traumą patyrė gynėjas Paulius Ivanauskas ir prisidėjo prie kitų traumuotų komandos draugų.

„Šiaulių“ ir „Rūdupio“ ekipų dvikova.  G.Šiuparys foto.