„Rūdupio“ bandymas patekti į VTB subliuško kaip kortų namelis?

Karolis Urba
VTB vieningoje lygoje, po to kai Taline buvo ištraukti burtai, vakansija liko tik vienai komandai. Ar šis asmeninis kvietimas bus skirtas „Rūdupiui“? Vargu, nes VTB žaisti nori ir „Šiauliai“. O ten didesnė arena ir miestas, o ne miestelis kaip Prienai.
Tiesa, Prienų komanda yra iškovojusi teisę atstovauti Lietuvai Europos taurės (Eurocup) turnyre. Bet ir čia turnyro funkcionieriai neleidžia komandai žaisti namų rungtynių savo arenoje, nes ji negali sutalpinti 3000 sirgalių. Ir nesvarbu, kad praeitame sezone Kauno halėje „Rūdupio“ Europos taurės rungtynes stebėjo mažiau negu 1000 sirgalių, o ir išvykose šis skaičius nebuvo įspūdingas, bet užtat turnyro organizatoriai išlieka keistai principingi. Iš šalies atrodo, jog krepšinis čia išvis niekuo dėtas, svarbiausia – pinigai.
Deja, Lietuvos krepšinio federacija, kuri džiaugėsi „Rūdupio“ lietuviškumu ir solidžiu atstovavimu Lietuvos krepšiniui Europoje, visiškai nenori padėti mažo miesto komandai, kad ji žaistų Prienų arenoje, kuri atsirado ir didelių federacijos pastangų dėka.
Realybė tokia, jog „Rūdupiui“ turbūt teks susikauti ir BBL čempionate, nes rungtynių skaičius LKL ir Europos taurėje tikrai neįspūdingas.

Taip pat skaitykite