„Rūdupio“ treneris: Dainius Šalenga iki sausio vidurio gali persikelti į kitą komandą

eurobasket.lt

Prienų „Rūdupio“ krepšininkų antradienį laukia bene svarbiausios rungtynės šį sezoną. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose kausis su Salonikų „Aris“ komanda. Nugalėjusi ekipa iškovos bilietą į Europos taurės turnyro „Last 16“ etapą.

Tiesa, neseiniai Povilą Butkevičių Kauno „Žalgiriui“ sugrąžinę Lietuvos pirmenybių prizininkai net ir žengę į „Last 16“ gali netekti dar vieno lyderio.

Klubą gali palikti šeštadienį 27 taškus (5/5 tritaškių) surinkęs ir Vilniaus „Lietuvos rytą“ Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) rungtynėse pražudęs Dainius Šalenga. Šią informaciją lrytas.lt žurnalistui patvirtino „Rūdupio“ strategas.

„Jo sutartyje su „Rūdupiu“ yra numatyta galimybė iki sausio vidurio persikelti į kitą komandą. Mes su Dainiumi apie tai šnekėjome. Jeigu jis gaus gerą pasiūlymą iš užsienio, dėl kurio tikrai verta keisti komandą, tada gal ir išvyks. Dabar Dainius kaip tik sužaidė keletą labai gerų rungtynių. Tikimės jo pagalbos ir Graikijoje. Kita vertus, jeigu patektume į antrą Europos taurės varžybų etapą, gal atsirastų daugiau galimybių D. Šalengą išlaikyti Prienuose“, – šnekėjo specialistas.

Taip pat skaitykite