„Rūdupio“ bandymas išsigelbėti nepavyko

Prienų „Rūdupio“ krepšininkai LKL čempionate patyrė antrą pralaimėjimą. Prienų komanda Klaipėdoje nesugebėjo įveikti aikštelės šeimininkų – „Neptūno“ krepšininkų. Pirmą rungtynių pusę vyko apylygė kova. „Rūdupio“ krepšininkai silpnai sužaidė antro kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo 5 taškais (43:38).
Trečiame kėlinyje Prienų komandos žaidimas visiškai išsiderino ir po trijų kėlinių taškų deficitas siekė 15 taškų (69:54). Ketvirto kėlinio pradžia taip pat nedžiugino – aikštelės šeimininkai padidino pranašumą iki 18 taškų (80:62). Grėsė sutriuškinimas. Visgi „Rūdupio“ krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki padoraus skirtumo ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 73:80.
Povilas Butkevičius pelnė 17 taškų, Gediminas Orelik – 15, Simas Buterlevičius ir Aidas Viskontas – po 11.

„Rūdupio“ vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus komentaras:

„Komanda nebuvo panaši pati į save. Buvo totalinių nesėkmių rungtynės. Žaidėjai  klydo paprasčiausiose situacijose, nepataikydavo iš po krepšio, sunkiai judėjo. O varžovai buvo užsivedę ir žaidė su ugnele. Mes pralaimėjome šias rungtynes patys. Žaidėjų veiksmuose jautėsi nuovargis.“