Kaip besistengė „̇Labas GAS-KKSC“ krepšininkai, bet nesurado tinkamų kelių link „Tauragės“ krepšio

IMGP0129

kvitrina.com

Kovo 31 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos antrosios „Nostra.lt-RKL“ aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės tarp „Labas GAS-KKSC“ ir „Tauragės“ komandų. Deja, nors Prienuose aikštelės šeimininkams pavyko apylygiai pakovoti su varžovais dėl kamuolių po krepšiais (31/34), bet apsiginti nuo toliašaudės „Tauragės“ artilerijos nepavyko. Jau pirmajame kėlinyje svečiai įgijo 11 taškų persvarą (16:27). Deja, nors Pauliaus Ivanausko auklėtiniai stengėsi, bet jų pastangų stabdant varžovus nepakako ir rungtynės pasibaigė rezultatu 70:100 (16:27, 13:24, 21:27, 20:22). Prienų komandai taškus pelnė visi rungtynėms registruoti žaidėjai, o rezultatyviausi buvo Kajus Okmanas (17) ir Edas Valenta (14).

Rungtynės parodė, jog „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai buvo lėtesni, jiems buvo sunku atitverti varžovus, o ir metimai iš gerų padėčių skriejo pro šalį. 

Po pirmųjų serijos rungtynių Paulius Ivanauskas teigė, jog „Tauragės“komanda labai neparanki jo ekipai. Varžovai fiziškai labai stiprūs ir taiklūs. Ir, jei komandai nekrenta metimai, tai tikėtis pozityvaus rezultato neverta. 

Aštuntfinalio serijos rezultatas tapo 0:2. Ar pavyks Prienų komandai dar grįžti į Prienus? Tai sužinosime balandžio 2 d. po rungtynių Tauragėje.

 

Taip pat skaitykite