•  

     

     

     

Žygimantas Janavičius: „Dėmesys krepšiniui turi būti ne tik didmiesčiuose, bet ir miesteliuose“

zygis

Karolis Urba

Rugpjūčio 1 d. Balbieriškyje vyks šalyje gerai žinomo krepšininko, alytiškio Žygimanto Janavičiaus vardo 3×3 krepšinio turnyras, kurį organizuoja taip pat šalyje žinoma krepšininkė Rita Žilinskaitė. Jau rašiau, jog Rita nutarė baigti profesionalią krepšininkės karjerą, bet su pačiu krepšiniu išsiskirti nenori. Todėl ir gimė idėja savo gimtajame miestelyje organizuoti „Žygio“ vardo 3×3 krepšinio turnyrą.

Pakalbintas Žygimantas Janavičius, kuris vasaros mėnesius leidžia Alytuje ir jo apylinkėse, pasakė, jog Ritos pasiūlymą priėmė iškart. Krepšinis šalyje labai populiarus, o pastaraisiais metais sau tvirtą kelią skinasi ir 3×3 turnyrai. 

Anot šalies krepšinio rinktinės nario, trijulių varžybos vyksta visur, ypač pajūryje ir didmiesčiuose. Tad kodėl turi likti nuošalyje maži miesteliai, kuriuose pilna krepšinio entuziastų? 

Ne vieną sezoną Prienų komandai atstovavęs alytiškis tiki, kad krepšinio bendruomenė padės turnyrą padaryti išskirtinį. Pasak „Žygio“, būtent tokiuose miesteliuose organizuojami turnyrai sudaro galimybes gimti būsimoms šalies krepšinio žvaigždėms.

„Man didelė garbė prisijungti prie krepšinio populiarinimo mūsų Nemuno krašte“, – teigė Žygimantas Janavičius.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti