Žvėriškai antroje rungtynių pusėje sužaidęs „SkyCop“ – KMT ketvirtfinalyje

Visas 40 minučių sužaidęs Martynas Gecevičius pelnė 28 taškus

Gruodžio 4 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai po prastai sužaistos pirmosios rungtynių pusės (39:25) Karaliaus Mindaugo taurės aštuntfinalio serijos antrajame mače su Alytaus „Dzūkija“, antroje pusėje sužvėrėjo ir parbloškė aikštelės šeimininkus (68:79). Susumavus dviejų rungtynių rezultatą Prienų komanda surinko + 10 taškų ir pateko tarp 8 stipriausiųjų komandų, tęsiančių kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės. Gruodžio 5 d. bus aiškus „SkyCop“ komandos varžovas šio turnyro ketvirtfinalyje.

Martynas Gecevičius pelnė 28 taškus, Darjušas Lavrinovičius – 15, Maikas Bruesewitzas – 13. Bet už šią pergalę reikia pagirti visą komandą, nes jinai parodė tikrą charakterį, o Virginijaus Šeškaus geriausio penketo paieškos buvo sėkmingos.

Rungtynės Virginijaus Šeškaus auklėtiniams prasidėjo gan sėkmingai ir Prienų krepšininkai turėjo 3 taškų pranašumą (5:8, 7:10). Bet antroje pirmojo kėlinio pusėje „SkyCop“ puolimas užgeso. Klaidos ir netaiklūs metimai iš po krepšio leido aikštelės šeimininkams jau pirmajame kėlinyje įgyti 9 taškų persvarą (21:12). Antrojo kėlinio pirmoje pusėje pasirodė pirmieji Prienų komandos atsigavimo daigai. Maikas Bruesewitzas, Darjušas Lavrinovičius ir Martynas Gecevičius sumažino atsilikimą iki 6 taškų (28:22). Bet antroje kėlinio pusėje vėl „SkyCop“ puolimo variklis pradėjo strigti ir „Dzūkija“ po dviejų kėlinių įgijo saugų 14 taškų pranašumą (39:25).

Apie ką su žaidėjais per didžiąją pertrauką kalbėjo Virginijus Šeškus, neaišku, bet komanda grįžo į aikštelę visiškai kitokia. Veiksmuose atsirado sportinio pykčio ir noro kovoti dėl kiekvieno kamuolio. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė 8 taškai (44:36), o po dviejų minučių jau tik 4 (44:40).

Kitoje atakoje Martynas Gecevičius įsūdė tritaškį ir iš 15 „Dzūkijos“ taškų persvaros liko tik vienas taškas (44:43). Tiesa, aikštelės šeimininkai iškart padidino atotrūkį iki 4 taškų (47:43). Bet Kšištofo Lavrinovičiaus ir Arno Labucko tolimos bombos išvedė „SkyCop“ komandą į priekį (48:49). Po trijų kėlinių Prienų krepšininkai išsaugojo vieno taško persvarą (50:51), o tai reiškė, kad ketvirtajame viskas prasidėjo nuo nulio.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Maiko Bruesewitzo ir Martyno Gecevičiaus taiklių metimų Prienų komanda įgijo 5 taškų persvarą (50:55). Deja, dzūkai nesiruošė lengvai pasiduoti ir ne tik išlygino rezultatą (55:55), bet ir vėl įgijo vieno taško persvarą (58:57). Du Martyno Gecevičiaus tritaškiai atkūrė „SkyCop“ lyderystę (58:63). Maikas Bruesewitzas po taiklaus baudos metimo padidino skirtumą iki 6 taškų (58:64). Bet du aikštelės šeimininkų tolimi metimai panaikino visą svečių pranašumą (64:64). Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. Maikas Bruesewitzas tritaškiu užbaigė „SkyCop“ ataką (64:67) ir tada prasidėjo tikras nervų karas, kurį užtikrintai laimėjo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai, pataikydami 12 metimų nuo baudos linijos (68:79).