Žuvienės virimo čempionatas bei kelionė duobėtu „Skvernelio aplinkkeliu“ į Rusnę

IMGP7881

Vidmantas Venclovas

Rugsėjo 7 dieną pirmą kartą nuvykau į Šilutėje vykstantį žuvienės virimo čempionatą, kurį organizuoja Marius Budraitis su komanda.

IMGP7837

Pasakysiu tiesą, jog pamatytas vaizdas nuteikė gerai, nes komandos ne tik virė ir išvirė įvairių skonių žuvienių, bet ir su malonumu jomis vaišino į renginį atėjusius žmones. Buvo išdalinta dešimtys šimtų žuvienės lėkščių.

IMGP7810

Kiekviena komanda iš 52 dalyvavusių šventėje, siūlė savo išskirtinio skonio recepto nepakartojamą žuvienę. Jei vienur vyko šeimininkavimas prie katilų, tai kitur vyko žaidimai, skambėjo vietinių grupių muzika. Aplink veikė prekyba, o minios žmonių sėdėjo prie staliukų ir mėgavosi šventės akimirkomis.

IMG_5018

Kol virė žuvienė, nutariau nuvykti į Rusnę išreklamuota ir vietinių vadinama „Skvernelio estakada“. Deja, bet ją teko pamatyti tik važiuojant aplinkkeliu pro Šušą, nes ji buvo uždaryta, kaip ir visas kelias į Rusnę.

Vietiniai ir turistai, panorę patekti į Rusnę, priversti važiuoti ilguoju arba trumpuoju (pro Šušą) aplinkkeliu. Vykau trumpesniu aplinkkeliu. Kelionė nebuvo labai maloni, nes reikėjo 20 km/val. greičiu važiuoti duobėtu keliu, tikru Skvernelio keliu. Tiesa, blogas aplinkkelis neužgožė teigiamų emocijų nuo praleisto laiko Rusnėje ir žuvienės virimo čempionato.

IMGP7715

Deja, bet XI žuvienės virimo čempionate Šilutėje nedalyvavo Prienų komanda, kuriai tai būtų buvęs dešimtas kartas. Reikia tikėtis, jog kitais metais Prienų žuvienės virimo meistrai atgaivins dalyvavimą šiame įdomiame, kūrybingame ir spalvingame renginyje.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti