„Žiburio“ krepšininkams namų sienos nepadėjo. Gimnazijų finalo ketverto varžybose jie liko ketvirti

Gegužės 9 d. Prienų sporto arenoje vyko KKL „Basketnews.lt Lietuva“ 2018 m. taurės 10-12 klasių finalinio ketverto varžybos. Dėl nugalėtojų trofėjo kovojo Kauno, Panevėžio, Plungės ir Prienų gimnazijų krepšininkai. Pirmajame pusfinalyje susitiko Prienų „Žiburio“ ir Kauno J. Jablonskio gimnazijų komandos. Kauniečiai buvo stipresni ir laimėjo rungtynes 32 taškų skirtumu – 80:112 (18:33, 15:29, 19:23, 28:27). Prienų komandai Lukas Vainikevičius pelnė 22 taškus, Orestas Aleksynas – 15, Klaidas Chadakauskas – 10.

Antrajame pusfinalyje susirungė Plungės „Saulės“ gimnazijos ir Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos komandos. Plungės krepšininkai buvo stipresni (106:73) ir iškovojo teisę žaisti finale.

Kovoje dėl trečiosios vietos „Žiburio“ krepšininkais žaidė su Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazija. Ir šiose rungtynėse varžovai buvo stipresni 94:114 (18:31, 16:31, 30:20, 30:32). Šiame mače Prienų komandai 27 taškus pelnė Bartas Aleksandravičius, 21 – Klaidas Chadakauskas, 18 – Orestas Aleksynas, 12 – Lukas Vainikevičius. „Žiburio“ krepšininkai liko ketvirti.

Finale Kauno krepšininkai sugebėjo įveikti Plungės talentus (70:64) ir tapo varžybų nugalėtojais.