• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Žemės ūkio ministras  Andrius Palionis: „Rinkimuose į Seimą dalyvausiu, nors laiko bendrauti su rinkėjais dabar sudėtinga surasti“

palionis

Vacys Staknys

Žemės ūkio ministras, Seimo narys Andrius Palionis, kuris mūsų krašte vienmandatėje apygardoje į Seimą buvo išrinktas jau du kartus, paklaustas apie dalyvavimą rinkimuose į Seimą, atsakė, jog dalyvaus, nors laiko bendrauti su rinkėjais sudėtinga surasti.

Pasak A. Palionio, jis vėl bandys būti išrinktas Į Seimą vienmandatėje Dainavos apygardoje, kuri apima Birštono, Prienų ir Alytaus rajonų teritorijas. Tiesa, į Dainavos apygardos teritoriją  įeina tik 15 Alytaus rajono seniūnijų, kurios ribojasi su Prienų rajono ir Birštono savivaldybių teritorijomis. Seimo nario teigimu, labai svarbu žinoti savo apygardos rūpesčius, kad svarstant įstatymus galima būtų įvertinti jų veiksmingumą. Anot A. Palionio, jo pasiryžimas tapti ministru bei karantino įvedimas stipriai pakoregavo darbą Seime ir sumažino galimybes susitikti su apygardos žmonėmis betarpiškai. Bet, anot Seimo nario, jo padėjėjai vietose dirba nuolat. Tiesa, karantinas turėjo ir turi įtakos ir jų susitikimams su krašto gyventojais.

A. Palionis, paklaustas apie jau žinomus kandidatus, atsakė, jog visi jie verti pagarbos ir kiekvienas gaus balsų kaip partietis, kaimynas, giminaitis arba tiesiog tinkamas tam rinkėjui žmogus.

Pagal prieinamą viešai informaciją, į Seimą vienmandatėje Dainavos apygardoje turėtų kandidatuoti Jūratė Zailskienė (socialdemokratai), Andrius Kupčinskas (konservatoriai), Paulius Minajevas (Liberalų sąjūdis), Loreta Jakinevičienė („teistvarkiai“ arba „Laisvė ir teisingumas“). Tikėtina, jog tarp kandidatų bus Darbo partijos ir kitų politinių jėgų atstovai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti