Želkūnų bendruomenės futbolo turnyre – „Birštono“ komandos triumfas

IMGP5801

Rugsėjo 15 d. Želkūnuose vyko vietinės bendruomenės organizuotas tradicinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Birštono, Kauno „AŽSVM“, Kauno „Tauras“, Jiezno, Vilkaviškio „Šešupė“ ir Stakliškių komandos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Viename pogrupyje žaidė Jiezno, Stakliškių ir Kauno „AŽSVM“, kitame – Birštono, Vilkaviškio „Šešupės“ ir Kauno „Tauro“ komandos. Pirmajame pogrupyje abi pergales iškovojo „Jiezno“ komanda, antri, patekę į pusfinalį, buvo Kauno „AŽSVM“ futbolininkai.

Iš antrojo pusfinalio į pusfinalį prasibrovė Birštono ir Vilkaviškio „Šešupės“ komandos.

Pirmajame pusfinalyje susikovė Birštono ir Kauno „AŽSVM“ futbolininkai. Birštono komanda lengvai įveikė kauniečius (7:2). Antrajame pusfinalyje, kuriame žaidė Jiezno ir Vilkaviškio „Šešupės“ komandos, vyko labai atkakli kova, bet sėkmė lydėjo Jiezno futbolininkus (2:1).

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Vilkaviškio „Šešupės“ ir Kauno „AŽSVM“ komandos. Dinamiškame mače geriau sužaidė vilkaviškiečiai (2:1), kurie iškovojo trečiąją vietą.

Finale „špagas“ surėmė Birštono ir Jiezno futbolininkai. Nors Jiezno komanda buvo labai kovinga, bet Birštono futbolininkai geriau išnaudojo turėtas progas, iškovojo įtikinamą pergalę (4:1), ir antrą kartą paeiliui tapo turnyro nugalėtojais.