Želkūnų bendruomenės futbolo turnyre – „Birštono“ komandos triumfas

IMGP5801

kvitrina.com

Rugsėjo 15 d. Želkūnuose vyko vietinės bendruomenės organizuotas tradicinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo Birštono, Kauno „AŽSVM“, Kauno „Tauras“, Jiezno, Vilkaviškio „Šešupė“ ir Stakliškių komandos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Viename pogrupyje žaidė Jiezno, Stakliškių ir Kauno „AŽSVM“, kitame – Birštono, Vilkaviškio „Šešupės“ ir Kauno „Tauro“ komandos. Pirmajame pogrupyje abi pergales iškovojo „Jiezno“ komanda, antri, patekę į pusfinalį, buvo Kauno „AŽSVM“ futbolininkai.

Iš antrojo pusfinalio į pusfinalį prasibrovė Birštono ir Vilkaviškio „Šešupės“ komandos.

Pirmajame pusfinalyje susikovė Birštono ir Kauno „AŽSVM“ futbolininkai. Birštono komanda lengvai įveikė kauniečius (7:2). Antrajame pusfinalyje, kuriame žaidė Jiezno ir Vilkaviškio „Šešupės“ komandos, vyko labai atkakli kova, bet sėkmė lydėjo Jiezno futbolininkus (2:1).

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Vilkaviškio „Šešupės“ ir Kauno „AŽSVM“ komandos. Dinamiškame mače geriau sužaidė vilkaviškiečiai (2:1), kurie iškovojo trečiąją vietą.

Finale „špagas“ surėmė Birštono ir Jiezno futbolininkai. Nors Jiezno komanda buvo labai kovinga, bet Birštono futbolininkai geriau išnaudojo turėtas progas, iškovojo įtikinamą pergalę (4:1), ir antrą kartą paeiliui tapo turnyro nugalėtojais.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti