Žaidimo be gynybos lenktynes laimėjęs „Vytautas“ nusileido „Pieno žvaigždėms“ 23 taškų skirtumu

IMGP0704

Sausio 21 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ pralaimėjo „bėk ir mesk“ lenktynes varžovams. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai praleido į savo krepšį 116 taškų. Tiesa, patys atseikėjo beveik 100 (93). „Vytautas“ sėkmingai tvarkėsi aikštelėje, kol joje nebuvo brolių Ballų, kurie apie gynybinį komandinį krepšinį nusimano labai mažai.

„Vytautas“ buvo pasiųstas į nokdauną antrajame kėlinyje ir vėliau prasidėjo „bėk ir mesk“ šou, kurį laimėjo svečiai iš Pasvalio.

„Vytauto“ komandoje daugiausiai taškų pelnė LiAngelo Ballas (20). 15 taškų Tomo Dimšos sąskaitoje, po 13 – LaMelo Ballo ir Justo Sinicos, po 10 – Kervino Bristolio ir Edvino Šeškaus.

Galima konstatuoti, jog broliai Ballai, kol vyks šou, „Vytautui“ kovoje dėl pabėgimo iš paskutinės „Betsafe-LKL“ čempionato turnyrinės lentelės vietos nepadės. Reikia gero stebuklo ir greitesnio sugrįžimo į rikiuotę Eigirdo Žukausko ir Egidijaus Dimšos.

„Vytautas“ – „Pieno žvaigždės“  93:116 (24:30, 16:28, 27:28, 26:30)

Rungtynės prasidėjo dviem sėkmingomis Pasvalio komandos atakomis (0:4). Tomą Dimšą varžovai sustabdė pražangomis. Jis pataikė pirmąjį baudos metimą (1:4), kitas skriejo pro šalį, bet Kervinas Bristolis atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus (3:4). Tomas Dimša pelnė dvitaškį, Edvinas Šeškus – tolimą metimą ir „Vytautas“ įgijo 4 taškų persvarą (8:4). Varžovai sumažino skirtumą iki vieno taško (8:7), bet dar vienas Edvino Šeškaus tolimas metimas grąžino 4 taškų persvarą (11:7). Deja, kėliniui įpusėjus jau 4 taškais pirmavo svečiai (12:16). LiAngelo Ballas pelnė dvitaškį (14:16). Antroje kėlinio pusėje Pasvalio komanda perėmė iniciatyvą ir likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. įgijo 7 taškų persvarą (18:25). Kervinas Bristolis ir LaMelo Ballas sumažino skirtumą iki 3 taškų (22:25). Po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai turėjo 6 taškų deficitą (24:30).

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais svečių tritaškiais (24:36) ir Virginijus Šeškus buvo priverstas paimti minutės pertraukėlę. „Vytautas“ po Tomo Dimšos ir Kervino Bristolio taškų sumažino skirtumą iki 9 taškų (29:38). Bet techninę pražangą gavo Justas Sinica ir varžovai „pabėgo“ (29:46). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 13 taškų (33:46). Likus iki kėlinio apie 3 min. „Vytautas“ sumažino skirtumą iki 11 taškų (39:50). Deja, kėlinio pabaigoje svečiai iš Pasvalio sužaidė geriau ir po dviejų kėlinių pirmavo 18 taškų (40:58).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje iš esmės nepasikeitė. Trečiojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ įgijo 22 taškų persvarą (46:68). Ir tada „Vytautas“ pradėjo tirpinti varžovų pranašumą. Justas Sinica įsūdė du tritaškius, taškus pelnė Tomas Dimša, Regimantas Miniotas, ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą perpus (59:70). Deja, antroje kėlinio pusėje visas triūsas buvo užbrauktas. Svečiai iš Pasvalio išnaudojo „Vytauto“ klaidas gynyboje ir po trijų kėlinių pirmavo 19 taškų skirtumu (67:86).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pasvalio komanda padidino savo persvarą iki 26 taškų (67:93). Po LiAngelo tritaškio skirtumas sumažėjo iki 17 taškų (78:95). Bet toks blykstelėjimas netapo spurto pradžia. Skirtumas tarp komandų vis sukosi apie 20 taškų, o rungtynės pasibaigė 23 taškų skirtumu (93:116).