„Vytauto“ komandos formavimo ypatumai – daug kas atrodo, kaip chaoso veiksmų virtinė

468×60

img792102

Karolis Urba

Komanda, sudaryta iš įvairiose Lietuvos ir užsienio lygose rungtyniaujančių  krepšininkų, 10 dienų reprezentavo „Vytauto“ rėmėjus ir du Lietuvos miestus – Prienus ir Birštoną. Su Prienų-Birštono „Vytauto“ marškinėliais žaidusi komanda, kurioje buvo prieniškiai Domantas ir Edvinas Šeškai bei „Vytauto“ žaidėjas Martynas Linkevičius, rungtyniaudama su 9 šalių komandomis pasirodė puikiai, iškovojo 8 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Kartu su Kanados komanda surinko tiek pat pergalių, bet liko antra, nes būtent mače su Kanada pirmaudama leido varžovams triumfuoti. „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus pasakojo, kad buvo nustebintas komandos žaidimo ir parodytų rezultatų. Ekipa aukštai iškėlė Prienų-Birštono vardą, taip atsidėkodama už paramą praeitame LKL sezone. Pasak Virginijaus Šeškaus, komanda savo įsipareigojimus tinkamai reprezentuoti savo rėmėjus vykdo ir tikisi abipus naudingo bendradarbiavimo.

Portalas kvitrina.com jau rašė, kad „Vytautas“ naują sezoną pasitinka turėdamas sutartis su Artūru Valeika, Tadu Klimavičiumi, Tomu Dimša, Regimantu Miniotu, Martynu Linkevičiumi, Pauliumi Ivanausku ir Domantu Šeškumi.

Virginijus Šeškus duodamas interviu paminėjo dar vieną žaidėją, kuris, jo manymu, galėtų pritapti Prienų-Birštono komandoje – tai Eigirdas Žukauskas, kuris žaidė „Vytauto“ stratego komandoje Taivanyje. Tiesa, „Vytauto“ vyr. treneris pabrėžė, jog su žaidėju dar vyksta derybos.

Virginijaus Šeškaus teigimu, šis laikotarpis – tai ne tik žaidėjų paieška, bet ir darbas su buvusiais ir potencialiais rėmėjais. Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, deja, šis procesas vyksta ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Visgi, komandos strategas tikisi, kad rėmėjai savo įsipareigojimus vykdys, ir ekipa naujajame sezone jausis stabiliai.

Iš tiesų, situacija gan sudėtinga. Klubas turi skolų. Portalo žiniomis, naujajame sezone komanda gali netekti keleto praėjusio sezono rėmėjų. Ir tai liūdina, nes „Vytautas“ vertas paramos ir palaikymo.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti