lsdp-baneris-2a

„Vytauto“ aštuonetas Kaune nieko įspūdingo nenuveikė

Gelbėkit vaikus

image-3

kvitrina.com

Prienų-Birštono „Vytautas“ į paskutines „Betsafe-LKL“ rungtynes nuvyko be Virginijaus Šeškaus ir tik aštuoniese. Kaip ir galima buvo tikėtis, Kauno „Žalgiris“ be didesnių pastangų susitvarkė su svečiais iš Prienų (109:52).

Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 14 taškų, po dviejų – 20, po trijų – 38, po keturių – 57 taškai.  „Vytauto“ gretose 13 taškų pelnė Egidijus Dimša, po 9 – Edvinas Šeškus, Paulius Ivanauskas ir Eigirdas Žukauskas.

Galima įsivaizduoti, jog šios rungtynės bus įsimintinos Bartui Aleksandravičiui, kuris pelnė pirmuosius taškus LKL čempionate. Tiesa, Bartui rungtynės su „Žalgiriu“ buvo jau trečiosios šią dieną – jis sužaidė dvejas rungtynes atstovaudamas Prienų „Žiburio“ komandai. Mače su Panevėžio gimnazistais B. Aleksandravičius pelnė 27 taškus.

„Vytautas“ LKL čempionate užėmė 10 vietą ir turėtų užleisti vietą NKL čempionate 3 vietą užėmusiai komandai, kuri realiausiai parduos savo vietą Garliavai, nes neturi LKL varžyboms tinkamos salės – atstovauti Šakiams, o žaisti Garliavoje, yra visiškai nesuprantamas dalykas. Taip dabar vadinasi sportinis principas. Nuostabūs LKL vadovybės viražai, o kaip klubai?

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti