„Vytautas“ Vilniuje patyrė tikrą katastrofą – pralaimėta 57 taškų skirtumu

Sausio 6 d. Prienų-Birštono „Vytautas“ Vilniuje gavo tikrą Trijų Karalių dovaną – pralaimėjimą 57 taškų skirtumu „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse su „Lietuvos rytu“. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną (31:11). Ir nors antrojo kėlinio pradžioje „Vytautui“ pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio skaičiaus (31:22), vėliau situacija tik blogėjo. Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos rytas“ prapliupo tritaškiais ir visiškai sužlugdė „Vytautą“ (113:56).

Šiose rungtynėse Tomas Dimša pelnė 17 taškų, 10 pridėjo Regimantas Miniotas. Taškus pelnė 7 komandos žaidėjai. Be taškų liko tik Gediminas Maceina.

„Lietuvos rytas“ – „Vytautas“ 113:56  (31:11, 20:22, 36:16, 26:7)

IMGP7289

Rungtynės „Vytauto“ komandai prasidėjo labai tragiškai (11:0). Pirmuosius taškus svečiams pelnė Justas Sinica (11:2). Paskui tritaškį įsūdė Martynas Linkevičius (15:5). Bet tai buvo reti taškai, o aikštelės šeimininkai tiesiog štampavo juos (20:5). Regimantas Minotas sėkmingai užbaigė dvi „Vytauto“ atakas (23:10), bet po pirmojo kėlinio Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo 20 taškų skylę (31:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo Tomo Dimšos šou. „Vytauto“ žaidėjas pelnė 9 taškus ir sumažino skirtumą iki 11 taškų (31:20). Edvinas Šeškus pataikė dvitaškį ir „Lietuvos ryto“ pranašumas sumenko iki 9 taškų (31:22). Kėliniui įpusėjus Prienų-Birštono komandos deficitas siekė 15 taškų (77:22). Likus iki kėlinio pabaigos 2 min. komandas skyrė 14 taškų (41:27). Vilniečiai spurtavo ir padidino skirtumą iki 19 taškų (46:27), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (51:33).

Deja, jei pirmoje rungtynių pusėje „Vytauto“ žaidėjai dar turėjo jėgų šiek tiek priešintis aikštelės šeimininkams, tai po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ traukinys pervažiavo svečių gynybą. Trečiajame kėlinyje vilniečiai pataikė 9 tritaškius ir padidino savo persvarą iki 38 taškų (87:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytauto“ komandos sutriuškinimas tęsėsi ir rungtynės pasibaigė 57 taškų skirtumu (113:56). „Lietuvos rytas“ taip norėjo laimėti kuo didesniu skirtumu, kad atakavo varžovų krepšį likus iki rungtynių pabaigos 8 sek.