„Vytautas“ Vilniuje atrodė bejėgiškai, o strategas šachmatų partiją žaidė šaškėmis

IMGP0772

Balandžio 7 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai Vilniuje patyrė eilinį pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ čempionate. „Lietuvos ryto“ komanda pervažiavo keistai rungtynėms vadovavusio Virginijaus Šeškaus auklėtinius. Tiesa, pirmajame kėlinyje „Vytautas“ atrodė padoriai ir „Lietuvos rytui“ reikėjo pasistengti, kad laimėtų kėlinį (23:21). Deja, kituose Virginijaus Šeškaus strategija patyrė visišką fiasko. Palikti aikštelėje tik 3 besiginančius žaidėjus ir manyti, jog toks triukas pavyks, stipriai nuvylė. Strategas aikštelėje 23 min. laikė LaMelą Ballą, kuris savo malonumui svaidė metimus (1/6 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai, 2/5 baudos metimai), o gynyboje buvo tuščia vieta.

Bandymas paskirstyti laiką tolygiai visiems žaidėjams, neatsižvelgiant į jų pasiruošimą žaisti šiose rungtynėse. Komanda žaidė be azarto, strategas nesugebėjo surasti tinkamo penketo, o gal tiesiog nenorėjo. Nuo antrojo kėlinio „Vytautas“ aikštelėje buvo lyg statistas ir vis giliau klimpo savo sukurtoje baloje. Rungtynės buvo pralaimėtos jau antrajame kėlinyje, o po didžiosios pertraukos žaidimas „liejosi laisvai“ ir „Vytautas“ užtarnavo pralaimėjimą 33 taškų skirtumu (104:71).

„Vytautui“ 16 taškų pelnė LiAngelo Ballas, 15 – Eigirdas Žukauskas (5 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai). 12 taškų Tomo Dimšos sąskaitoje.

„Lietuvos rytas“ – „Vytautas“ 104:71 (23:21, 34:22, 28:17, 19:11)

IMGP0709

Rungtynės Vilniuje prasidėjo Kervino Bristolo dvitaškiu (0:2). Aikštelės šeimininkai atsakė 5 taškų spurtu (5:2). Kervinas Bristolas sumažino skirtumą iki vieno taško (5:4). Šį kartą vilniečiai į „Vytauto“ dvitaškį atsakė spurtu 6:0 (11:4). Bet svečiai iš Prienų po LiAngelo Ballo ir Tomo Dimšos tritškių rezultatą išlygino (11:11). „Lietuvos rytas“ dar kartą pabėgo (20:13). „Vytautas“ iššovė antrą tritaškių salvę ir sumažino skirtumą iki 2 taškų (21:19). Toks pats skirtumas tarp komandų liko ir po pirmojo kėlinio (23:21).

Deja, antrojo kėlinio pradžia „Vytautui“ buvo katastrofiška. „Lietuvos rytas“ šoktelėjo į priekį (42:28). Eigirdas Žukauskas pataikė tritaškį (42:31), bet vilniečiai labai greitai padidino skirtumą iki 15 taškų (48:33).  Kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 16 taškų (55:39). Visgi, paskutinę kėlinio sekundę Tomas Dimša įsūdė tritaškį ir po dviejų kėlinių „Vytauto“ taškų deficitas siekė 14 taškų (57:43).

IMGP7289-536x517

Po didžiosios pertraukos žaidimas buvo toks, kad bandyti daryti apžvalgą tiesiog neverta. „Vytautas“ nežaidė, o atliko „baudžiavą“. Galutinis rezultatas buvo akivaizdus (104:71).