„Vytautas“ sugebėjo pralaimėti Pasvalyje per paskutinę rungtynių minutę

Spalio 14 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai Pasvalyje vėl sugebėjo gauti antausį, pirmaudami didesniąją rungtynių dalį. Po dviejų kėlinių Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo 8 taškais (33:41), po trijų – penkiais (51:56). Ketvirtojo kėlinio viduryje „Vytautas“ pirmavo 4 taškais (63:67). Rungtynių pabaiga virto tikru košmaru ir šeštuoju „Vytauto“ pralaimėjimu (80:74).

Prienų-Birštono komandai po 18 taškų pelnė Eigirdas Žukauskas ir Edvinas Šeškus. Tadas Klimavičius įmetė 14 taškų, Tomas Dimša – 10.

Pirmuosius taškus Pasvalyje pelnė Eigirdas Žukauskas, įsūdęs tolimą metimą (0:3). Kitoje atakoje komandos kapitonas pridėjo vieną tašką nuo baudos linijos (0:4). Aikštelės šeimininkai sumaniai išnaudojo „Vytauto“ klaidas ir išlygino rezultatą (4:4). Ir tada prabilo Prienų-Birštono komandos tolimoji artilerija. Pradžioje Tomas Dimša pataikė tritaškį, vėliau Edvinas Šeškus du kartus pasižymėjo tolimais metimais, ir „Vytautas“ įgijo 13 taškų persvarą (7:20). Denys Lukašov pelnė dvitaškį ir svečių pranašumas padidėjo iki 14 taškų (8:22). Deja, per dvi likusias pirmojo kėlinio minutes „Vytautas“ sugebėjo beveik išbarstyti turėtą persvarą (19:22).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki vieno taško (21:22). Dar po kelių atakų jau pirmavo „Pieno žvaigždės“ (25:24). Visgi, antroje kėlinio pusėje „Vytautui“ pavyko perimti iniciatyvą, ir po dviejų kėlinių svečiai turėjo 8 taškų persvarą (33:41).

Po didžiosios pertraukos 19 minučių „Vytautas“ kontroliavo žaidimo eigą. Trečiajame kėlinyje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo dviženkliu pranašumu (36:46, 45:55). Bet kėlinio pabaigoje vėl geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir „Vytauto“ persvara sumažėjo iki 5 taškų (51:56).

Deja, lemiamame kėlinyje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nesugebėjo išlaikyti turėto pranašumo ir per paskutines 1,5 min. pralaimėjo rungtynes (80:74).