„Vytautas“ pasirašė sutartį su jaunais žaidėjais iš JAV

Ball šeima. Iš kairės, Lonzo, LaMelo, Tina, LaVar, LiAngelo.

Ball šeima. Iš kairės: Lonzo, LaMelo, Tina, LaVar, LiAngelo.

kvitrina.com

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda pranešė, jog pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su broliais Ballais – LiAngelo (19 metų) ir LaMelo (16 metų). Jų brolis Lonzo buvo pašauktas antruoju numeriu NBA naujokų biržoje ir dabar sėkmingai žaidžia Los Andželo „Lakers“ komandoje. Kalbama, jog jaunėlis LaMelo ne tik geresnis nei Lonzo, bet ir gerokai „aktyvesnis“ už aikštelės ribų. Dėl incidento Kinijoje jis buvo pašalintas iš UCLA universiteto komandos. JAV Ballų šeima labai populiari, todėl, galima numanyti, broliai turėtų padidinti lankomumą Prienų sporto arenoje.

ballai

Tiesa, nereikia tikėtis, jog šie jauni krepšininkai labai sustiprins komanda, nes, pagal JAV spaudą, šlubuoja jų gynyba. Bet jie greiti, pataiko ir iš tritaškių zonos.

Pagal klubo pranešimą, broliai turėtų prie komandos prisijungti sausio mėnesio pradžioje.

Be jokios abejonės, Virginijui Šeškui prireiks kantrybės ir viso savo krepšinio trenerio talento suvaldyti brolius, ypač jaunėlį. Manoma, kad trenerio asistentas Marius Leonavičius gaus papildomo krūvio, nes jam reikės padėti vyr. treneriui bendraujant su broliais angliškai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti