„Vytautas“ nesugebėjo Panevėžyje įveikti „Lietkabelio“

Gruodžio 4 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyko principingos LKL čempionato rungtynės tarp vietinės „Lietkabelio“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ komandų. Deja, Virginijaus Šeškaus auklėtiniams nepavyko iškovoti pergalės, nors žaidė komanda neblogai ir įtampa rungtynėse vyravo iki pat mačo pabaigos.

„Vytautas“ laimėjo pirmąjį ir trečiąjį kėlinius, bet antrasis ir ketvirtasis nepavyko.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pralaimėjo rungtynes 5 taškų skirtumu – 66:71 (23:21, 13:17, 16:13, 14:20).

Prienų-Birštono komandai 19 taškų pelnė Tomas Delininkaitis, 12 – Vytenis Čižauskas, 11 – Vytenis Lipkevičius.

_IGP2650

Pirmuosius taškus šiose principingose rungtynėse tolimu metimu pelnė Tomas Delininkaitis (0:3). Po dar vieno taiklaus T. Delininkaičio metimo ir Vytenio Lipkevičiaus dvitaškio „Vytautas“ įgijo 4 taškų persvarą (3:7). Bet keletas Virginijaus Šeškaus auklėtinių klaidų leido aikštelės šeimininkams spurtuoti ir persverti rezultatą savo naudai (9:7).

Likus iki pirmojo kėlinio apie 3 min. Vytenis Lipkevičius pataikė tritaškį ir „Vytautas“ susigrąžino pranašumą (13:14), o po Sauliaus Kulviečio taiklaus metimo Prienų-Birštono komanda įgijo 4 taškų pranašumą (13:17).

„Lietkabelis“ sumažino skirtumą iki vieno taško (17:18), bet „Vytautas“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 21:23.

Kėlinio pradžia „Vytauto“ komandai buvo nelabai sėkminga. Aikštelės šeimininkai per pirmąsias 3 min. ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo 5 taškų pranašumą (29:24). Kaip Virginijaus Šeškaus komanda besistengė, perimti iniciatyvos vis nepavykdavo. Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. „Lietkabelis“ jau turėjo 7 taškų persvarą (38:31). Visgi, Prienų-Birštono komanda sugebėjo iki kėlinio pabaigos sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų (38:36).

Nors kėlinio pradžioje pirmuosius taškus pelnė aikštelės šeimininkai (40:36), „Vytauto“ komanda nesutriko ir po Vytenio Lipkevičiaus bei Sauliaus Kulviečio taiklių metimų rezultatą išlygino (40:40). Dar po vienos sėkmingos atakos Tomas Delininkaitis išvedė Prienų-Birštono komandą į priekį (42:43).

Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. Virginijus Šeškus už reakciją į teisėjo sprendimą gavo techninę pražangą ir „Lietkabelis“ įgijo 2 taškų pranašumą (47:45).

Mindaugas Kupšas ir Vytenis Čižauskas sėkmingai užbaigė komandos atakas ir grąžino  „Vytautui“ persvarą (47:49).  Po trijų kėlinių Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išsaugojo vieno taško pranašumą (51:52).

Vėl pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus ir aikštelės šeimininkai kėlinio pradžioje įgijo 5 taškų persvarą (57:52). Tomo Dimšos tritaškis atgaivino „Vytauto“ viltį  pakovoti dėl pergalės (57:55), o Tomo Delininkaičio tolimas metimas išvedė svečius į priekį (57:58).

Bet po sėkmingos atkarpos „Vytautas“ gavo „antausį“ ir „Lietkabelis“ „pabėgo“ (66:58).

Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. Tomas Delininkaitis sumažino skirtumą iki 3 taškų (66:63), bet daugiau nuveikti šiose rungtynėse nepavyko.

„Vytautas“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 66:71.