„Vytautas“ nesugebėjo įveikti „Dnipro“ komandos

468×60

IMGP4124

kvitrina.com

Rugsėjo 5 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda Kėdainiuose keturių komandų turnyrą baigė pralaimėjimu „Dnipro“ krepšininkams – 60:65 (13:18, 22:16, 12:18, 16:16). Tiesa, Virginijus Šeškus šioms rungtynėms neregistravo Eigirdo Žukausko, tik kelias minutes žaidė Brad Tinsly. Užtat daug laiko aikštelėje praleido Ovidijus Galdikas, kuriam vėl nelabai sekėsi žaisti, nors šiose rungtynėse jis ir pelnė dviženklę taškų sumą bei atkovojo nemažai kamuolių, bet paversti antruosius šansus taškais dažniausiai nesugebėdavo. Klaidos gaudant kamuolį ir netaiklūs metimai O. Galdiką lydėjo visas rungtynes.

Šiose rungtynėse į aikštelę išbėgo ir Martynas Linkevičius. Žiūrint iš šalies, atrodė, jog Virginijus Šeškus sąmoningai laikė aikštelėje vieną ar kitą žaidėją, leisdamas jiems pasireikšti, bet ne visi išnaudojo duotą šansą.

„Vytautas“ pradėjo rungtynes Justo Sinicos šou ir Prienų-Birštono komanda įgijo 7 taškų persvarą (11:4). Tiesa, po to Virginijaus Šeškaus auklėtinių puolimo mašina užstrigo ir po pirmojo kėlinio penkiais taškais pirmavo „Dnipro“ (13:18).

Antrajame kėlinyje situacija pasikeitė kardinaliai. „Vytauto“ žaidėjai labai greitai likvidavo atsilikimą (18:18), o vėliau netgi įgijo 7 taškų persvarą (33:26). Deja, kėlinio pabaigoje pranašumas išgaravo kaip rytinis rūkas ir komandas po dviejų kėlinių skyrė tik vienas taškas (35:34).

Po didžiosios pertraukos „Vytautas“ prarado žaidimo kontrolę ir leido varžovams įgyti 5 taškų persvarą (47:52). Deja, ir ketvirtajame kėlinyje nepavyko persverti rezultato savo naudai ir rungtynės buvo pralaimėtos 5 taškų skirtumu (60:65).

„Vytauto“ komandai 16 taškų pelnė Justas Sinica,  po 11 – Ovidijus Galdikas ir Paulius Ivanauskas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti