Šou tęsiasi. Broliai Ballai pelnė 60 taškų, o „Vytautas“ įveikė „Lietuvos ryto“ jaunimą

Sausio 15 d. Prienų sporto arenoje susirinkę žiūrovai pamatė tikrą krepšinio šou. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai egzaminavo Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ komandos jaunimą. Šiose rungtynėse „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus brolius LiAngelo ir LaMelo Ballus aikštelėje išlaikė virš 30 min. ir jie su komandos draugų pagalba pasistengė. LaMelo pelnė 31, LiAngelo 29 taškus. Jaunėlis Ballas dar atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 8 kartus perėmė kamuolį. Tiesa, padarė 6 klaidas. „Vytautas“ be didelių pastangų nugalėjo vilniečius 130:93 (32:19, 32:22, 34:19, 32:33). Neprastai atakavo ir kiti Prienų-Birštono „Vytauto“ žaidėjai. Tik 18 min. aikštelėje praleidęs Regimantas Miniotas pelnė 19 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. Neblogai sužaidė ir komandos centras Kervin Bristol, kurio sąskaitoje 17 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 3 blokai. 13 taškų į varžovų krepšį įmetė Justas Sinica.

Didžiosios pertraukos metu žiūrovus pradžiugino gimnastai, o pertraukėlėse žaidimo metu savo klasę parodė „Lietuvos ryto“ šokėjai.

„Vytautas“ – „Lietuvos rytas-2“  130:93 (32:19, 32:22, 34:19, 32:33)