lsdp-baneris-2a

„Vytautas“ lieka turnyrinės lentelės dugne. Pasvalyje nepavyko trenkti durimis

Gelbėkit vaikus

IMGP2385

kvitrina.com

Prienų-Birštono „Vytautas“ Pasvalyje pralaimėjo „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes „Pieno žvaigždžių“ komandai (73:79) ir prarado net teorinę galimybę pakilti iš dešimtosios turnyrinės lentelės vietos. Dabar „Vytauto“ likimas priklausys nuo Lietuvos krepšinio lygos, kuri turi nuspręsti, ar Šakių „Vytis“ atitinka visus lygos licencijavimo reikalavimus. Tiesa, kalbos apie tai, jog Šakių komanda namų rungtynes galės žaisti Garliavoje arba parduos savo vietą kitam miestui, visiškai prasilenkia su sportiniu principu.

Rungtynėse su Pasvalio komanda Virginijaus Šeškaus auklėtiniai žaidė banguotai. Pirmajame kėlinyje „Vytautas“ panaikino 5 taškų deficitą (10:5) ir persvėrė rezultatą savo naudai (15:16). Deja, po sėkmingo spurto vėl krito į duobę ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų deficitą (27:20).

Antrajame kėlinyje Prienų-Birštono komanda sumažino skirtumą iki vieno taško (42:41), laimėdama antrąjį kėlinį 6 taškais (15:21).

Deja, trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Vytautas“ vėl leido varžovams pabėgti (56:46), o iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (58:53).

Ketvirtajame kėlinyje taip ir nepavyko perimti iniciatyvos. Likus iki rungtynių pabaigos apie 1,5 min. aikštelės šeimininkai pirmavo 12 taškų skirtumu (72:60). „Vytautas“ spurtavo ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (74:70), bet tai buvo paskutinis bandymas laimėti. Rungtynės pasibaigė rezultatu 79:73 aikštelės šeimininkų naudai.

Edvinas Šeškus pelnė 18 taškų, Eigirdas Žukauskas – 16, Egidijus Dimša, Paulius Ivanauskas, Regimantas Miniotas, Justas Sinica – po 8, Denysas Lukašovas – 7.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti