„Vytautas“ lengva pergale pradėjo FIBA Europos taurės turnyrą

_IGP1013

Spalio 26 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai žaidė pirmąsias FIBA Europos taurės turnyro rungtynes. „Vytauto“ varžovai buvo BC „ Mures“ komanda ir Rumunijos.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 99:61 (26:16, 36:10, 19:24, 19:11). Tiesa, pačioje rungtynių pradžioje „Vytauto“ komanda 2 min. negalėjo pelnyti taškų. Varžovai pirmieji juos pelnė, bet vėliau išaiškėjo komandų lygio skirtumas ir Prienų-Birštono ekipa problemų neturėjo. Visgi, trečiajame kėlinyje svečiai iš Rumunijos pasinaudojo „Vytauto“ žaidėjų atsipalaidavimu ir sumažino skirtumą iki 30 taškų (80:50).

Ketvirto kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai keletą minučių bandė pelnyti 100-ąjį tašką, bet krepšys buvo lyg užburtas – buvo pramesti baudos metimai, po 3-4 kartus atkovojamas kamuolys, bet šimtasis taškas taip ir nebuvo pelnytas.

Spaudos konferencijoje „Vytauto“ strategas pažymėjo neblogą komandos gynybą, bet puolimu nebuvo visiškai patenkintas, nors ir pastebėjo, jog pirmaujant 40 taškų skirtumu sunku susikaupti.

„Vytauto“ komandoje vėl rezultatyviausias buvo Tomas Dimša (17 taškų). Vytenis Čižauskas ir Mindaugas Kupšas pelnė po 15 taškų, dar 11 pridėjo Martynas Linkevičius.

Prienų-Birštono komandoje taškus pelnė 9 žaidėjai, o aikštelėje pabuvojo visi, išskyrus Tomą Delininkaitį, kuris šiomis dienomis sirguliavo.

Tomas Dimša spaudos konferencijoje savo gerą pasirodymą įvertino kaip gerą komandos draugų žaidimą. Tiesa, žaidėjas pripažino, jog sezono pradžia jam nebuvo sėkminga, bet jis tikįs, jog pradeda įgyti neblogą formą ir ateityje daugiau prisidės prie komandos pergalių.