„Vytautas“ antrą kartą pasiruošimo etape įveikė „Juventus“ krepšininkus

vytautas

Rugsėjo 17 d. Prienų-Birštono „Juventus“ krepšininkai trijų komandų turnyre „Ordo Cup 2015“ Valmieroje antrą kartą  pasiruošimo etape susitiko su Utenos „Juventus“ komanda.

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti Šarūnas Vasiliauskas.

Jei pirmosiose rungtynėse su „Juventus“ komanda Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dominavo aikštelėje, tai antrosiose turėjo gerokai pavargti, kad įveiktų varžovus. V. Šeškaus kariauna nugalėjo uteniškius rezultatu 91:87 (22:23, 20:25, 30:21, 19:18).

Rungtynių pradžioje „Vytauto“ komanda turėjo 6 taškų deficitą (9:15) ir tik kėliniui besibaigiant sugebėjo priartėti prie Utenos krepšininkų (22:23).

Bet antrojo kėlinio pradžioje vėl pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus ir kėliniui įpusėjus „Juventus“ komanda pirmavo 5 taškų skirtumu (34:39). Deja, ir antroje kėlinio pusėje nepavyko pavyti varžovų ir po dviejų kėlinių „Vytauto“ krepšininkų deficitas siekė 6 taškus (42:48).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pradėjo keistis. Gerai sužaista trečiojo kėlinio pradžia leido kėliniui įpusėjus sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (53:55), o po trijų kėlinių išsiveržti į priekį (72:69).

Ketvirtajame kėlinyje „Vytauto“ komanda išlaikė turėtą pranašumą ir laimėjo rungtynes 4 taškų persvara (91:87).

Prienų-Birštono komandos gretose geras rungtynes sužaidė Linas Lekavičius. Žaidėjo sąskaitoje 20 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Vytautas Šulskis pelnė 15, Domantas Šeškus ir Laimonas Kisielius – po 13, Vaidas Čepukaitis -12 (10 atkovotų kamuolių), Gytis Sirutavičius – 11, Paulius Ivanauskas – 7 (5 rezultatyvūs perdavimai).