•  

     

     

     

     

Susitikimas su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais

Balandžio 25 d. Birštono savivaldybėje įvyko susitikimas su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.
Susitikime dalyvavo Savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Projektų valdymo departamento direktoriaus pavaduotojas Emilijus Vinča, projektų vadovė Rugilė Andziukevičiūtė, Investicijų plėtros departamento vyr. projektų vadovas Antanas Mišeikis, savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Antanas Šabanas, vedėjo pavaduotojas Egidijus Dargis bei Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas Mantas Michaliunjo.
Susitikimo tikslas buvo susipažinti su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ vykdoma veikla, pasidalinti gerąja patirtimi ir aptarti galimus bendradarbiavimo būdus.
Susitikimo metu VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovams buvo pristatyti investiciniai Birštono projektai, objektai bei Birštono investicinis vadovas.
Investicijų plėtros departamento vyr. projektų vadovas Emilijus Vinča teigė, jog VšĮ „Investuok Lietuvoje“ viena iš pagrindinių funkcijų yra užsienio investuotojų pritraukimas, investicinės situacijos Lietuvoje, konkurencingumo gerinimas, o svarbiausios veiklos kryptys – paslaugos, gamyba, informacinės technologijos, gamyba, pramonė, aptarnavimo sfera. Su savivaldybėmis viešoji įstaiga bendradarbiauti pradėjo neseniai, bet vis daugiau dėmesio skiria investicinės aplinkos Lietuvos regionuose gerinimui ir plėtrai.
Savivaldybės merė, administracijos direktorius, savivaldybės investicijų ir architektūros specialistai su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais diskutavo aktualiomis investicinės aplinkos gerinimo, regiono plėtros temomis, trumpai aptarė teritorijų planavimo, miškų įstatymus, mokesčių sistemos investuotojams klausimais. Taip pat buvo aptartos galimos užsienio investuotojų pritraukimo galimybės ir investicijų svarba Birštono kurortui.
Pasibaigus diskusijoms, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovai kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi aplankė svarbiausius Birštono kurorto investicinius objektus.

Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti