VTEK sprendimas – Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pažeidė įstatymą

IMGP2246

kvitrina.com

Gruodžio 20 d. posėdyje Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, jog patikrinus privataus asmens pateiktus duomenis nustatyta, jog Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas nenusišalinęs nuo klausimų, kuriuose buvo svarstomas lėšų skyrimas Pakuonio pagrindinei mokyklai, kuriai vadovauja jo sutuoktinė, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti (3 straipsnio 1 dalies 1 ir 2 punktai, 11 straipsnio 1 ir 2 dalys).

Gruodžio 21 d. vykusiame Tarybos posėdyje meras jau buvo nusišalinęs nuo klausimų, kuriuose buvo svarstomi klausimai, susiję su Pakuonio pagrindine mokykla.

Meras taip pat sakė, jog svarstys galimybę dėl VTEK išvados kreiptis į teismą.

Taip pat skaitykite

7 komentarai

 1. Taip

  Šis ponas niekada nesupras,kad pažeidžia įstatymus,reikia dar karta kreiptis
  į VTEK ir po to atstatydinti.Prienams reikalingas meras, kuris myli savo krašto žmones ir gerbia visus savivaldybės darbuotojus.

  Atsakyti
  1. Ta pati

   …didybės manija, įstatymų pažeidimai, bendrapartiečių sėdinčių vadovaujamuose postuose palaikymas, visiškais ignoravimas aukštesnių įstaigų sprendimų, žodžio nesilaikymas…… na, kur aš jį mačiau?

   Atsakyti
 2. Kaimietis

  Eina sau, o aš galvojau , kad mūsų meras krištolinio skaidrumo. Šitaip visus mėto iš darbo, dalina nuobaudas, saviškius plačia krūtine užstoja… Kas dabar merui skirs papeikimą už nesusigaudymą įstatymuos?

  Atsakyti
  1. Ta pati

   ( Juokais ir rimtai) ,,Meras taip pat sakė, jog svarstys galimybę dėl VTEK išvados kreiptis į teismą“ . Na, o prisiminus, kad Lietuva draugų, švogerių , bendrapartiečių kraštas, tikimybė, kad teismas bus laimėtas, manau – 1000 %.
   Su tuo ir sveikiname !

   Atsakyti
 3. Lina

  Mokykla tai valstybinė įstaiga, tai kokie gali būti privatūs interesai, būtų privati įmonė, tai suprasčiau, tada jau labai negerai būtų. Ir tuo labiau bendras klausimas dėl viso rajonobiudžeto, o ne dėl vienos mokyklos. Nesąmonė.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti