VTEK pradėtas tyrimas dėl Egidijaus Visocko elgesio

468×60
Prienų rajono savivaldybės administracijos dirktorius Egidijus Visockas

Prienų rajono savivaldybės administracijos dirktorius Egidijus Visockas

kvitrina.com

Rugsėjo 13 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pradėjo tyrimą dėl Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus Egidijaus Visocko elgesio. Pagal komisijos pranešimą, bus aiškinamasi, ar administracijos direktorius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Į komisiją kreipėsi Prienų rajono Savivaldybės tarybos narys Arūnas Vaidogas, kuris pranešė, kad E. Visockas, būdamas dviejų asociacijų nariu, sprendė klausimus, susijusius su finansavimo skyrimu joms iš savivaldybės biudžeto.

Tiesa, dar liepos 19 d. VTEK pradėjo tyrimą pagal privataus asmens pranešimą dėl Prienų rajono Savivaldybės tarybos nario Arūno Vaidogo ir Seimo nario padėjėjos Vilmos Vaidogienės. Komisija aiškinasi, ar sutuoktiniai nustatyta tvarka ir terminais deklaravo privačius interesus.

Tarybos narys Arūnas Vaidogas teigė, jog parašė pasiaiškinimą, ištaisė netikslumą deklaracijoje, bet sprendimo dar nėra gavęs.

Taip pat skaitykite

7 komentarai

 1. Keista

  Na va, gražiausia. Kitus teisia, o pasirodo -pats prisidirbęs .Ir , kaip suprantu, neblogai.Sėdint tokiam poste kasdien teisės vadovėlius , o ne Delfį reikia skaityti.Gal dar nevėlu?

  Atsakyti
  1. Ta pati

   Miela, Laima, parodykite man nors vieną valdžiažmogį, kurio pirštai nebūtų į save. Jie dievai, teisėjai, visa išmananieji, bet ką pasiruošę sutrypti, sumindyti, nubausti… Deja, jų vienų nuomonė ir sprendimai yra teisingi ir turi būti priimtini visiems be išlygų…. Kažkada Egidijus buvo puikus žmogus – pilnas idėjų, matantis žmonių rūpesčius, siekiantis suprasti, padėti. Dar ir tada, kai įžengė į rajono savivaldybę, jo siekiai ir sumanymai buvo drąsūs. Tačiau laikas, savivaldybės sienos, ar aplinkiniai privertė pasikeisti. O iki ko tai privedė – dabar ir matome.

   Atsakyti
   1. pastebėjimas

    šįkart ne apie Visocką šneka, bet kaip tie valdininkai nevertina žmonių darbo. Šiandien kažkurių jų nurodymu iškirstas dekoratyvus krūmas Stadiono gatvėje, kurį patys gyventojai sodino ir prižiūrėjo. Tai bent būtų davę pasiūlymus ar jį apgenėti, ar informavę kažkaip, jeigu ir kirsti, tai ne, nušniojo ir išvažiavo. Mat tik jie vieni žino kas gražu.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti