Visos mūsų krašto komandos LMMKL čempionate šventė pergales

Lapkričio 16-17 dienomis vykusiame Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos ture visos mūsų krašto komandos šventė pergales.

1422550_544242142327136_548525723_n

Ryškiausią pergalę iškovojo „Stakliškių“ vaikinai. Jie sekmadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje net 91 taško skirtumu sumindė „Onuškio“ krepšininkus.

Jau pirmosios rungtynių minutės parodė, jog susitiko dvi skirtingo pajėgumo komandos.
Stakliškiečiai aikštelėje dominavo visas 40 minučių. Po pirmojo kėlinio „Stakliškių“ komandos pranašumas siekė 26 taškus (34:8).
Antrame kėlinyje Stakliškių vyrukai varžovams leido į savo krepšį įmesti tik vieną tašką ir po dviejų kėlinių pirmavo 52 taškais (61:9).
Antrojoje rungtynių pusėje situacija aikštelėje ne itin pasikeitė. Tiesa, trečiajame kėlinyje „Stakliškių“ krepšininkai leido varžovams įmesti į savo krepšį 11 taškų (85:20). Ketvirtame kėlinyje tęsėsi „Onuškio“ komandos triuškinimas (117:26).

Šeštadienį pergales iškovojo „Užuguosčio“ ir „Birštono“ komandos. „Užuguosčio“ komanda nepagailėjo Rūdiškių BC „Vilkai“ krepšininkų (89:60). Tris kėlinius aikštelėje dominavę užuguostiečiai (25:15, 27:17, 24:15), ketvirtajame sumažino apsukas, ir žaidimas išsilygino (13:13).

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo ir „Birštono“ krepšininkai, kurie 8 taškų skirtumu Kruonyje įveikė (63:71) SK „Jungtinės pajėgos“.

Po šio turo „Stakliškių“ komanda tapo lydere „Pietryčių“, „Birštono“ krepšininkai – „Nemuno“ provincijose. „Užuguosčio“ komanda pakilo į trečiąją „Pietryčių“ provincijos vietą.