Viskas vyks daug sklandžiau ir efektyviau… .

IMG-4233
Naglios Šulijos horoskopas savaitei 2022 11 21 – 27 d. d.
Antradienį Saulė pereis iš Skorpiono į Šaulio ženklą ir prisijungs prie čia jau esančio Merkurijaus ir Veneros. Atitinkamai, šauliško optimizmo, naujų galimybių ieškojimo ir energingos metų pabaigos veiklos bus dar daugiau.
Mėnulio Jaunatis bus naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, atitinkamai, pirmoji savaitės pusė (iki Jaunaties) bus palankesnė ką svarbesnio užbaigti, o pradėti geriau, palankiau jau su pilnėjančiu nakties Šviesuliu – viskas vyks daug sklandžiau ir efektyviau.
Marsas Dvynių ženklu juda atbulas, jo santykiai su kerštinguoju Neptūnu dabar bus nebe tokie įtempti, todėl tikimybė išgirsti apie kokią nors skambią keršto, klastingo užpuolimo ar panašią akciją dabar bus vis mažesnė. Savaitės pabaigoje Marsas pradės draugauti su griežtu ir tvarkingu Saturnu, atitinkamai, ir pats taps tvarkingesnis ir santūresnis, karo lauke reikštis neskubės.
Avinas. Kur nors veržtis, skubėti, dėl ko nors kovoti norėsis vis mažiau, o ritmingas ir tvarkingas gyvenimas atrodys vis patrauklesnis. Jeigu tai pasirodys nuobodu, galima išlėkti į rudens kelionę, kuriai metas labai palankus – pavyktų ir puikiai pailsėti, ir akiratį praplėsti.
Jautis. Dažnai gali atrodyti, kad svarbiausi gyvenimo įvykiai vyksta kažkur kitur, nei esate jūs, jūsų įtraukti ar kitaip užkabinti visai neskubės. Ką gi, kai kada galima leisti sau ir patinginiauti, eiti kasdienybės žingsniu ir pailsėti – jėgų netrukus prireiks.
Dvyniai. Vis dar būsite labai veiklūs, bet savaitės pradžioje dar gali trūkti bendro vaizdo ryškumo ir sprendimų tikslumo. Kita vertus, ir išorinės aplinkybės, ir kai kurie asmenys bus labai veiklūs (ir įdomūs, žinoma), stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą, galbūt siūlys ką nors naudingo ir įdomaus. Ko gero, būtų puiku pasinaudoti šiomis progomis.
Vėžys. Pramogų (ir nusiteikimo jų ieškoti) dabar bus gerokai mažiau, o nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, pareigų vykdymo bus vis daugiau. Labai geras metas rūpintis naminiais gyvūnais, jei norisi – rinktis kokį nors sau, taip pat tai labai geras metas rūpintis visais sveikatos reikalais.
Liūtas. Tikėtina, kad ne darbai darbe ar tvarkos darymas namuose dabar rūpės. Dabar toks laikas, kai gali labai smarkiai padaugėti metų pabaigai būdingų renginių, švenčių ir pramogų. Jūs patys būsite labai kūrybiški, su įkvėpimu kursite gražius, mielus dalykus. Atrodo, ir asmeninis gyvenimas atrodys kuo puikiausiai.
Mergelė. Darbe darbų neturėtų stigti, bet stigs įkvėpimo. Noro plepėti su draugais bus vis mažiau, o noro rūpintis namų, šeimos reikalais – vis daugiau. Labai palankus metas sukviesti namiškius – ir bendram reikalui, ir bendram džiaugsmui, palankus jis ir savo būstą daryti dar gražesnį ir dar jaukesnį.
Svarstyklės. Iki savaitės vidurio dar gali būti gana svarbių piniginių reikalų. Tačiau laikas palankesnis ką svarbesnio šioje srityje užbaigti, o ne pradėti. Iš tiesų dabar būsite labai atviri daug bendrausite, plėsite savo akiratį. Galimos trumpos kelionės, išvykos. Iš tolimų kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti.
Skorpionas. Asmeninės pastangos, kaip ir asmeninis žavesys dabar bus nebe toks svarbus jums patiems, bet dar svarbesni bus piniginiai, turtiniai reikalai, mat ir vidinė būsena skatins, ir aplinkybės klostysis taip, kad bus progų ir galimybių gauti apčiuopiamos naudos.
Šaulys. Ir taip nestigs energijos bei veiklumo, o nuo savaitės vidurio bus dar daugiau, ir kūrybiškumo taip pat. Labai palankus metas tiems, kurie dirba su žiniomis, informacija, kurie turi daug kalbėti ir vaizdingai pasakoti ar rodyti. Dėl savo kūrybiškumo sulauksite daug palankaus dėmesio.
Ožiaragis. Svarbių darbų, rimtų iššūkių ar panašių dalykų gali ir nebūti – būsite tarsi palikti patys sau ir viską stebėsite iš šalies. Tiesa, objektų ir dalykų stebėjimui gali būti nemažai. Tai puikus metas ilsėtis ir kaupti jėgas ateičiai –  netolimoje ateityje labai pravers.
Vandenis. Darbymetis darbe eina į pabaigą, laikas palankesnis šioje srityje ką svarbesnio užbaigti. Kartu bus vis svarbesnė kolektyvinė veikla – puikus metas susitikti su artimais draugais, aptarti visiems svarbias temas ir netgi nuveikti ką mielo, įdomaus tiesiog dabar.
Žuvys. Palankus metas darbams namie tęsiasi, tačiau gali stigti įkvėpimo. Kita vertus, nuo pat savaitės pradžios bus nemažai darbų darbe, profesijos srityje, o nuo savaitės vidurio jų bus dar daugiau. Labai palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, tiems, kurie turi ką nors vaizdingai pasakoti ar rodyti.

Taip pat skaitykite